«Безпека на дорозі — безпека життя»

 Складними умовами, які ускладнюють керування транспортними засобами????? є погодні умови⛈ (дощ?, сніг?, туман?, град, яскраве сонце☀️), шляхово-транспортні умови (ямковість, ожеледиця, мокре асфальтове покриття, підвищення рівня води на дорозі, повороти, підйоми, об’єкти поблизу доріг які обмежують оглядовість: кущі, дерева?, будинки?, вантажні автомобілі? та інше), а також надзвичайні екстрені ситуації, які виникають при технічних несправностях транспортних засобів в процесі дорожнього руху. При керуванні транспортного засобу????? в складних погодних умовах⛈:
1. В туман?, снігопад? рухатися з підвищеною увагою⚠️, виключно по правій стороні дороги з привідкритим склом дверцят кабіни, з ввімкненим зовнішнім освітленням і склоочисниками, на малій швидкості і пониженій передачі, періодично подаючи звукові сигнали.
2. На крутих спусках рухатися на пониженій передачі, двигуна не вимикати, гальмувати комбінованим способом.
3. В дощ? зменшити швидкість та передачу. Гальмувати комбінованим способом.
4. Рух по льоду проводиться тільки в один ряд при збільшеній дистанції, плавно, з малою швидкістю руху без гальмування, переключення передач і зупинок з відкритими дверима кабіни. ⛔️Зупинка заборонена!
5. Надзвичайна ситуація! Відказ гальмівної системи, що потрібно зробити?
– при відмовленні гальм потрібно зупинити автомобіль стояночним (ручним гальмом);
– гальмувати переходом на нижчі передачі або з вимкненням запалення. Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та зв’язків з правоохоронними органами селищної ради