Виконавчий комітет

 

Склад виконавчого комітету Кривоозерської селищної ради

Голова виконавчого комітету:

Бузінський Павло Григорович — голова Кривоозерської селищної ради.

Секретар виконавчого комітету:

Міц Віталій Миколайович — керуючий справами (секретар) Кривоозерської селищної ради.

Члени виконавчого комітету:  

Матвієць Інна Миколаївна — секретар ради;

Підвисоцький Андрій Васильович — перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;

Самотуга Олександр Валерійович — заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;

Дурачевська Наталія Анатоліївна  — заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – соціальних питань;

Барська Наталія Степанівна — начальник фінансового управління;

Тарасюк Оксана Миколаївна — начальник відділу економічного розвитку та інвестицій;

Іванова Олена Сергіївна – вчитель Опорного закладу «Кривоозерський  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Кривоозерської селищної ради;

Чухрій Юрій Вікторович — начальник відділу містобудування та архітектури-головний архітектор;

Марків Олена Петрівна — начальник управління соціальної політики та охорони здоров’я;

Кондрачук Анатолій Петрович – начальник юридичного відділу;

Муравська Інна Олексіївна – представник профспілки освітян Кривоозерщини;

Швець Олена Миколаївна  — сімейний лікар сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Тридуби;

Чернега Андрій Васильович  — начальник Кривоозерського дорожньо – ремонтного пункту філії «Первомайський райавтодор» ДП «Миколаївський облавтодор»;

Левенець Сергій Олександрович – фізична особа підприємець;

Тіщенко Олег Петрович — фізична особа підприємець;

Шинкарук Іван Васильович – голова ФГ «Добробут»;

Бучило Володимир Іванович – директор ТОВ «Діоніс»;

Кацан Володимир Анатолійович — ФОП «Кацан»;

Фіцура Олександр Олександрович — фізична особа підприємець;

Папахін Ігор Вільгельмович – лісничий ДП «Врадіївського лісового господарства»;

Задверняк Олена Сергіївна – ФОП, голова громадської організації «Надія Красненького»;

Маркасов Дмитро Михайлович – директор ПП «Мередіан;

Хомка Юрій Ігорович – представник молодіжної організації;

Струтинський Станіслав Станіславович – староста Берізківського старостинського округу;

Шляхтюк Іван Іванович  — староста Бурилівського старостинського округу;

Михайлецький Володимир Олександрович — староста Курячелозівського  старостинського округу;

Карагенова Ольга Миколаївна — староста Мазурівського старостинського округу;

Мокряк Геннадій Валерійович — староста Ониськівського старостинського округу;

Хаба Сергій Анатолійович — староста Маломечетнянського старостинського округу;

Сорока Олена Сергіївна — староста Гойдаївського старостинського округу;

Ревво Лариса Миколаївна — староста Кривоозерського старостинського округу;

Кохановський Сергій Миколайович — староста Багачівського старостинського округу;

Малик Анатолій Григорович — староста Тридубського старостинського округу;

Яковлєв Олександр Васильович — староста Секретарського старостинського округу;

Кондрачук  Тетяна Анатоліївна — староста Красненьківського старостинського округу;

Панасюк Валентина Іванівна — староста Очеретнянського старостинського округу;

Яровий Дмитро Олексійович — староста Великомечетнянського старостинського округу;

Ткачук В’ячеслав Павлович — староста Луканівського старостинського округу.