Виявлено Salmonella в курятині

Кривоозерське управління Головного управління Держпродпоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що згідно повідомлення «RASFF» № 2021.6641- fup2 — виявлено Salmonella (present/25g) в курятині, що експортувалась з Польщі (виробник:WCF Corp. Sp. z. o. o., Warszawa) до України (отримувач: ТОВ «М’ясний торговий дім», вул. Академіка Каблукова, 2, оф. 1-2, м. Київ, 03065; ТОВ « Ред Міт», Південне Шосе, 57, оф. 44, м. Запоріжжя, 69032).

Відповідно статті 20 Законами України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу та повідомляти компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу: veterinar_kroz@ukr.net, e-mail: udss_vrad@ukr.net або за номером телефону: (05133) 2-20-57, (05135) 9-14-50.