Відділ економічного розвитку та інвестицій Кривоозерської селищної ради інформує

22.04.2021 року робочою групою (в складі 4 чоловік) здійснено рейд — обстеження на території смт Криве Озеро, спрямований на запобігання виникнення стихійної торгівлі на території Кривоозерської селищної ради. Було виявлено 2 осіб, які здійснювали торгівлю у невстановлених для цього місцях ( 1 – промисловими товарами, 1- харчовими продуктами).

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій А.Качановецька довела до відома підприємців про заборону стихійної торгівлі та повідомила про відповідальність за її здійснення.

          Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кривоозерського міжрайонного управління Держпродспоживслужби ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області М.Голинський провів роз’яснювальну роботу щодо правил здійснення торгівлі харчовими продуктами та про необхідні документи для здійснення такої діяльності. 

            Головний спеціаліст з праці відділу економічного розвитку та інвестицій Кривоозерської селищної ради Т. Гулько інформувала одну з підприємців про необхідність термінової реєстрації підприємницької діяльності. Друга особа, яка здійснювала продаж продуктів харчування у невстановленому місці, не надала дозвільних документів.

            Дільничний офіцер поліції СПД №1 ВП №2 Первомайського РВП капітан поліції Д.Степаненко наголошував на адміністративній відповідальності  (штрафи згідно ст. 152 КУпАП)) за здійснення торгівлі  у невстановлених для цього місцях.

Підприємцям було рекомендовано негайно припинити здійснення торгівлі у невстановлених для цього місцях та привести у відповідність дозвільні документи. В разі виявлення повторного порушення даним порушникам буде виписано штраф, відповідно ст. 152 КУпАП.