Відкриття поліцейських станцій в Кривоозерській громаді.

Сьогодні у селах Очеретня та Тридуби на виконання заходів Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян Кривоозерської селищної ради урочисто відкрито поліцейські станції.
У рамках реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади одним із напрямків, який сьогодні впроваджується в  громадах, є створення сучасних центрів безпеки, які дадуть можливість громадам повноцінно убезпечити життя своїх мешканців.
Для поліцейських було виділено частину адміністративних приміщень Очеретнянського та Тридубського округів, де було здійснено ремонт та облаштовано оснащенням відповідно типовим вимог, це офісні меблі та техніка, канцелярське приладдя та доступ до мережі Інтернет. Також передбачено і наявність дитячого куточка, є холодильник, мікрохвильова піч та електричний чайник. Обслуговувати Очеретнянський старостинський округ буде Денис Степаненко, а Тридубський старостинський округ Сергій Любецький дільничні офіцери поліції з великим стажем роботи в системі правоохоронних органів, користуються авторитетом та повагою серед мешканців зазначених округів.
Оскільки поліцейські офіцери стануть частиною громади, це дасть їм змогу орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.
У важливій для Кривоозерської територіальної громади події взяли участь начальник Головного управління Національної поліції у Миколаївській області Сергій Шайхет, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Миколаївській області Олексій Ляшенко, начальник Первомайського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Миколаївській області Володимир Лопатін, начальник сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліцейської діяльності №2 Первомайського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Миколаївській області Василь Панчук.

Очільник Кривоозерської громади Павло Бузінський подякував керівництву Головного управління Національної поліції у Миколаївській області, старостам Валентині Панасюк та Анатолію Малику та всім, хто сприяв у відкритті поліцейських станцій. Він зазначив, що ця подія, безумовно, зіграє важливу роль в підтримці громадського порядку і безпеки жителів навколишніх сіл.