Громадські обговорення

АКТУАЛЬНІ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

ЗАВЕРШЕНІ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

На розгляд громадськості виноситься проєкт Статуту Кривоозерської селищної ради, свої пропозицію прохання надавати на електронну адресу selraada@ukr.net Переглянути

Про винесення переліку вулиць та пропозицій, щодо їх перейменування на громадське обговорення.

Згідно Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Розпорядження селищного голови від 20.05.2024 № 108-ОД та рішенню членів комісії засідання постійно діючої комісії з питань найменування та перейменування об’єктів топоніміки при виконавчому комітеті Кривоозерської селищної ради Миколаївської області.

Стара назва «8-го березня» запропонована «Березнева».

Збір пропозицій триватиме з 20 травня до 20 червня 2024 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, зокрема юридичними та фізичними особами за адресою: селище Криве Озеро, майдан Незалежності, 1, Первомайський район, Миколаївська область, 55104  або надсилаються електронною поштою: selraada@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку, передбаченого процедурою громадського обговорення.

Реєстрація пропозиції (зауваження) здійснюється із зазначенням прізвищ, імені та по батькові особи, що їх подала, та її адреси.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням найменування, місцезнаходження та реєстрації.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – начальник відділу містобудування та архітектури — головного архітектора Кривоозерської селищної ради – Чухрій Ю.В..

Після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) на офіційному сайті Кривоозерської селищної ради буде оприлюднений звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення питання перейменування вулиці в селі Тридуби.

 • повна назва документа державного планування, що пропонується – Детальний план території земельних ділянок площею 2,0000 га (4823955100:08:000:0027) та 1,8230 га (4823955100:08:000:0028) з метою зміни цільового призначення із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу» за межами населеного пункту смт Криве Озеро Кривоозерської селищної ради Первомайського району Миколаївської області.
 • орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області.

3) передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури – протягом 30 календарних дня оприлюднення повідомлення в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки;

б) способи участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій;

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 14 травня 2024 року о 10:00.

 

г) Місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області: 55104, Миколаївська область, Первомайський район, смт Криве Озеро, майдан Незалежності, 1 (адмінбудівля).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області: 55104, Миколаївська область, Первомайський район, смт Криве Озеро, майдан Незалежності, 1,  тел. 05133-2-42-23, email: selraada@ukr.net

 1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області,  55104, Миколаївська область, Первомайський район, смт Криве Озеро, майдан Незалежності, 1,  тел. 05133-2-42-23, email: selraada@ukr.net

 1. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області,  55104, Миколаївська область, Первомайський район, смт Криве Озеро, майдан Незалежності, 1,  тел. 05133-2-42-23, email: selraada@ukr.net

 1. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області,  55104, Миколаївська область, Первомайський район, смт Криве Озеро, майдан Незалежності, 1,  тел. 05133-2-42-23, email: selraada@ukr.net

 1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документу державного планування відсутня

Замовник/Уповноважена особа замовника:

Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області Чухрій Юрій Вікторович 

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та офіційне повідомлення про оприлюднення громадських слухань

Кривоозерська селищна  рада повідомляє, що відповідно до п. 8 «Порядку  проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні —  «Детальний план території земельних ділянок, які перебувають в оренді (кадастровий номер: 4823980200:01:000:1300, загальна площа – 2,8362 га та 4823980200:01:000:1554, загальна площа – 6,3300 га), з метою зміни цільового призначення із земель 01.13 «для іншого сільськогосподарського призначення» на 11.02 «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловість» та на формування нової земельної ділянки у складі детального плану орієнтовною площею 2,0000 га із 16.00 землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадам чи юридичним особам) на 11.02 «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості» з метою створення індустріального парку за межами населеного пункту с. Берізки, в межах території Берізківського старостинського округу Кривоозерської селищної ради Первомайського району Миколаївської області», розроблений на підставі рішення Кривоозерської селищної ради від 26 січня 2024 року №34 «Про розроблення детального плану території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту».
 • відомості про  замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:
 • ЗАМОВНИК – Виконавчий комітет Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області, Майдан Незалежності, 1, смт Криве Озеро, Первомайський район, Миколаївська область, 55104.
 • РОЗРОБНИК – ТОВ «ПБ «Базис», 65058, м. Одеса, вул. Проценко, 50/3Н, головний архітектор Олеся СУРОВА, кваліфікаційний сертифікат серія АА№002158 від 23.06.2014 року, інженер-землевпорядник Валерій КОНОПЕЛЬКІН, кваліфікаційний сертифікат серія №001913 від 30.03.2015 року.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Кривоозерської селищної ради від 26 січня 2024 року №34 «Про розроблення детального плану території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту».

2)  інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:

громадські слухання відбудуться 3 квітня 2024 року о 13 годині 00 хвилин Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області. Майдан Незалежності, 1, смт Криве Озеро, Первомайський район, Миколаївська область, 55104, тел. (05133) 2-42-23,e-mail: selraada@ukr.net. Каб.18.

Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений Кабінетом Міністрів України від 25 травня 2011 р. N555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені    особи   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо  якої розробляється така документація; уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;  представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під  час реєстрації  учасників  громадських  слухань  та пропозицій  (зауважень)  громадськості  організатором  проведення громадських  слухань  забезпечується  ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали  підтвердних  документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

 • інформація про  час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних  днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

в будні дні з 08.00 – 18.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з 29 березня по 3 квітня 2024 року за адресою: Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області. Майдан Незалежності, 1, смт Криве Озеро, Первомайський район, Миколаївська область, 55104, тел. (05133) 2-42-23,e-mail: selraada@ukr.net. Каб.18.

 • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Кривоозерської селищної ради https://krivoeozero-decentralization.gov.ua/ у підрозділі «Оголошення».
4) інформація   про   посадову   особу   замовника   розроблення містобудівної    документації,   відповідальну   за   забезпечення організації  розгляду  пропозицій  (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):  Чухрій Юрій Вікторович начальник відділу містобудування та архітектури-головний архітектор Кривоозерської селищної ради Первомайського району Миколаївської області, адреса: Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області. Майдан Незалежності, 1, смт Криве Озеро, Первомайський район, Миколаївська область, 55104, тел. (05133) 2-42-23,e-mail: selraada@ukr.net Каб.18

З матеріалами можете ознайомитись за посиланням: https://krivoeozero-decentralization.gov.ua/gromsluh74/

Кривоозерська селищна  рада повідомляє, що відповідно до п. 8 «Порядку  проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні —  «Детальний план території земельних ділянок, які перебувають в оренді (кадастровий номер: 4823980200:01:000:1300, загальна площа – 2,8362 га та 4823980200:01:000:1554, загальна площа – 6,3300 га), з метою зміни цільового призначення із земель 01.13 «для іншого сільськогосподарського призначення» на 11.02 «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловість» та на формування нової земельної ділянки у складі детального плану орієнтовною площею 2,0000 га із 16.00 землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадам чи юридичним особам) на 11.02 «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості» з метою створення індустріального парку за межами населеного пункту с. Берізки, в межах території Берізківського старостинського округу Кривоозерської селищної ради Первомайського району Миколаївської області», розроблений на підставі рішення Кривоозерської селищної ради від 26 січня 2024 року №34 «Про розроблення детального плану території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту».

 • відомості про  замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:
 • ЗАМОВНИК – Виконавчий комітет Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області, Майдан Незалежності, 1, смт Криве Озеро, Первомайський район, Миколаївська область, 55104.
 • РОЗРОБНИК – ТОВ «ПБ «Базис», 65058, м. Одеса, вул. Проценко, 50/3Н, головний архітектор Олеся СУРОВА, кваліфікаційний сертифікат серія АА№002158 від 23.06.2014 року, інженер-землевпорядник Валерій КОНОПЕЛЬКІН, кваліфікаційний сертифікат серія №001913 від 30.03.2015 року.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Кривоозерської селищної ради від 26 січня 2024 року №34 «Про розроблення детального плану території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту».

2)  інформація  про  дату,  час  і  місце  проведення громадських  слухань та умови участі в них:

громадські слухання відбудуться 3 квітня 2024 року о 13 годині 00 хвилин Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області. Майдан Незалежності, 1, смт Криве Озеро, Первомайський район, Миколаївська область, 55104, тел. (05133) 2-42-23,e-mail: selraada@ukr.net. Каб.18.

Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений Кабінетом Міністрів України від 25 травня 2011 р. N555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені    особи   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо  якої розробляється така документація; уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;  представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під  час реєстрації  учасників  громадських  слухань  та пропозицій  (зауважень)  громадськості  організатором  проведення громадських  слухань  забезпечується  ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали  підтвердних  документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

 • інформація про  час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних  днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

в будні дні з 08.00 – 18.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з 29 березня по 3 квітня 2024 року за адресою: Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області. Майдан Незалежності, 1, смт Криве Озеро, Первомайський район, Миколаївська область, 55104, тел. (05133) 2-42-23,e-mail: selraada@ukr.net. Каб.18.

 • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Кривоозерської селищної ради https://krivoeozero-decentralization.gov.ua/ у підрозділі «Оголошення».

4) інформація   про   посадову   особу   замовника   розроблення містобудівної    документації,   відповідальну   за   забезпечення організації  розгляду  пропозицій  (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):  Чухрій Юрій Вікторович начальник відділу містобудування та архітектури-головний архітектор Кривоозерської селищної ради Первомайського району Миколаївської області, адреса: Кривоозерська селищна рада Первомайського району Миколаївської області. Майдан Незалежності, 1, смт Криве Озеро, Первомайський район, Миколаївська область, 55104, тел. (05133) 2-42-23,e-mail: selraada@ukr.net Каб.18

Повідомлення про оприлюднення

Рішення №34 сесії

Документи для оприлюднення та ознайомлення

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України, 26 лютого об 10:00 у великій залі адмінбудівлі селищної ради відбудуться громадські слухання про виконання бюджету Кривоозерської селищної територіальної громади за 2023 рік. Головні розпорядники бюджетних коштів мають представити інформацію про виконання бюджетних програм та досягнення цілей у відповідній сфері діяльності

 1. Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ФІЗИЧНА ОСОБАПІДПРИЄМЕЦЬ БІЛИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.
 2. Ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств
  та організацій України: 2448712832
 3. Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса
  електронної пошти: 55104, Миколаївська область, Первомайський р-н, Кривоозерська
  селищна територіальна громада, смт Криве Озеро, вул. Стрельнікова, б. 14; тел.: 05133-2-24-
  44; olga.bila0908@ukr.net
 4. Місце знаходження об’єкта/промислового майданчика: 55105, Миколаївська область,
  Первомайський р-н, Кривоозерська селищна територіальна громада, с. Криве Озеро Друге,
  вул. Василя Стуса (Пушкіна), б. 76, 76А, 85
 5. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: висновок з ОВД
  №23/2019 від 08.07.2019р.
 6. Перелік та загальний опис виробництв, технологічних процесів, технологічного
  устаткування об’єкта: Згідно ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій” АЗК
  відноситься до типу категорії І-мала, проектна кількість заправок: до 80 од./год; до 200
  од./добу. Проектний річний обсяг реалізації нафтопродуктів (згідно звіту з ОВД) становить
  3220.0 м3 /рік, у тому числі: бензин — 770 м3 /рік; дизельне паливо — 1050 м3 /рік; СВГ — 1400 м3 /рік. Режим роботи АЗК – цілодобовий, протягом 350 днів (з урахуванням 15 діб на
  проведення регламентних робіт), режим роботи устаткування — добовий, безперервний. На
  території АЗК розміщуються наступні будівлі та споруди: будівля АЗК з пунктом сервісного
  обслуговування водіїв та пасажирів; навіс над паливо-роздавальними колонками (ПРК); ПРК
  рідкого моторного палива (РМП) — 2 шт.; ПРК РМП ТІR — 1 шт.; підземні резервуари дляи зберігання палива — 4 шт. по 10 м3; майданчик для зливу РМП з автоцистерни; очисні
  споруди стічних вод “Rainpark ПБМО-700”; резервуар накопичувач очищених стічних вод — 50 м3; резервуар накопичувач стічних дощових вод — 50 м3 ; інформаційна стела; АГЗП у складі: підземний резервуар 9.9 м3; ПРК СВГ; паливо-приймальний вузол СВГ; навіс над ПРК СВГ; майданчик для зливу СВГ з автоцистерни; пожежні резервуари — 2 шт. по 100 м3; майданчик тимчасового зберігання автотранспорту; майданчик привізної ДЕС; майданчик з пожежним інвентарем; сміттєзбірник; будівля з торговими приміщеннями для продажу супутніх товарів; павільйон операторської з охороною; підпірні стінки №1-5; аварійний резервуар пролитих нафтопродуктів 4 м3; ЛОС типу “Біопроцесор 30”. На АЗК здійснюється прийом,
  зберігання і відпуск двох марок бензину, двох марок ДП, суміші СВГ і сервісне обслуговування водіїв та пасажирів.
 7. Відомості щодо виду та обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами: Таблиці
Кривоозерська територіальна громада повідомляє про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у смт Криве Озеро, у формі електронної консультації з використанням офіційного веб-сайту та соціальних мереж селищної ради.
 
Пропонуємо мешканцям селища долучитися до даного громадського обговорення з питання перейменування вулиць: 8 Березня, Первомайська, Матросова, Пархоменка, Гоголя і провулків: Академіка Філатова та 1 Травня.
 
Просимо мешканців громади активно брати участь в обговоренні та протягом строку надавати пропозиції (зауваження) у письмовій чи усній формі, надсилаючи електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові особи, яка їх подає, у термін 01 квітня 2024 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються. Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу Кривоозерської селищної ради selraada@ukr.net або у телефонному режимі, за номером: 067-715-76-79 – Чухрій Юрій Вікторович.