До відома мешканців Кривоозерської селищної ради

Урядом ухвалена Постанова Кабінету Міністрів України від 06 жовтня 2021 р. № 1040,,Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі ”, в якій запроваджено новий механізм виплат громадянам, які надають соціальні послуги з догляду за людьми з інвалідністю, людьми похилого віку, тяжко хворими та мають відповідну професійну підготовку.

Впровадження в дію постанови умовно розподілено на три етапи.

Перший етап. Підготовка та перепідготовка фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності.

Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 430 «Про затвердження Порядку підготовки та перепідготовки фізичних осіб, які надають послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності»,  Положення про Миколаївський обласний центр соціальних служб (далі — Центр), затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 29 жовтня 2020 року № 441-р, Центр з 2022 року розпочинає підготовку та перепідготовку фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності.

Навчання будуть проводитись на базі Центру за адресою: м.Миколаїв, вул..Спаська43/5, кабінет 12, тел./факс (0512) 37-64-92.

Підготовка фізичних осіб буде проводитись по мірі формування груп.

Фізичні особи звертаються до управління соціальної політики та охорони здоров’я Кривоозерської селищної ради із заявою в довільній формі про включення до списків осіб, які надають соціальні послуги з догляду. Разом із заявою фізична особа, яка планує надавати послуги з догляду, повинна подати копії документа, що посвідчує особу, реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) та документа, що підтверджує реєстрацію місця проживання.

Управління приймає документи та надає направлення на навчання.

Навчання здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, інших джерел, не заборонених законодавством.

Фізичні особи, які мають документ про медичну освіту, вважаються такими, що пройшли навчання і можуть надавати соціальні послуги без  підготовки та перепідготовки.

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального політики та охорони здоров’я Кривоозерської селищної ради за телефоном 0513324335