До уваги пасічників громади!

Задля сприяння розвитку галузі бджільництва та підвищення рівня обізнаності суб’єктів господарювання всіх форм власності  повідомляємо, що наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 280/35902 (далі – Наказ), затверджено:

Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 281/35903, відповідно до якого,  видача паспорта пасіки здійснюється в день звернення за заявою про видачу паспорта пасіки що подається власником пасіки або уповноваженою ним особою до територіального органу компетентного органу (Кривоозерське міжрайонне управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області) за місцем проживання власника пасіки або місцезнаходженням пасіки в письмовій або електронній формі (з накладенням кваліфікованого електронного підпису).

До заяви додається заповнений та підписаний власником пасіки або уповноваженою ним особою паспорт пасіки.

Порядок реєстрації пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 282/35904, відповідно до якого, пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом в органах місцевого самоврядування. Реєстрація пасіки здійснюється після видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки!!! Реєстрація пасіки проводиться за заявою (до якої додаються копії паспорта пасіки, паспорта особи-пасічника, ідентифікаційний код особи-пасічника) про реєстрацію пасіки власника пасіки або уповноваженої ним особи в день звернення.

– Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, зареєстрована в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 283/35905.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0280-21#Text

        

Крім того, повідомляємо, що рішенням виконавчого комітету Кривоозерської селищної ради від 22.03.2021 року № 193 «Про     створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та фіксації фактів масового отруєння бджіл на території Кривоозерської селищної ради та затвердження Положення про неї» створено та затверджено персональний склад вищезгаданої комісії.

З повним текстом рішення можна ознайомитись на офіційному вебсайті Кривоозерської селищної ради  https://krivoeozero-decentralization.gov.ua в розділі «Рішення виконавчого комітету».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *