До уваги підприємців! Щодо застосування торгівельної надбавки!

Шановні суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування!

Повідомляємо Вам,  що відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України № 311 від 18.03.2022 р. та  № 488 від 29.04.2022 р.« Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 і від 9 грудня 2020 р. № 1236» передбачено на період дії карантину, але не довше ніж на період воєнного стану та трьох місяців після його припинення чи скасуваннязастосування торгівельної надбавки в розмірі не більше 10 % оптово-відпускної ціни на такі соціально значущі продукти:

хліб житньо-пшеничний,

батон,

борошно пшеничне вищого ґатунку,

молоко пастеризоване жирністю 2,5 % (у плівці),

 олія соняшникова рафінована,

яйця курячі категорії С1,

птиця (тушка куряча, четвертина тушки курячої).

Кривоозерська селищна рада спільно з Кривоозерським управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області здійснює моніторинг встановлення суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на вище названі товари.

У зв’язку з цим, закликаємо Вас неухильно дотримуватися відповідних нормативно-правових документів, що регламентують вашу діяльність під час війни  в Україні та припинити будь-яке необґрунтоване підвищення цін. За необґрунтоване підвищення цін на товари, які мають істотну соціальну значущість для населення, встановлена законодавством відповідальність (вилучення необґрунтовано одержаної виручки та штраф).