Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

У п’ятницю, 2 квітня, під головуванням заступника селищного голови Андрія Підвисоцького відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під час засідання, Ігор Волошанівський — начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та зв’язків з правоохоронними органами селищної ради ознайомив присутніх членів комісії та запрошених з інформацією про станом  епідемічної ситуації та про стан захворюваності на COVID-19 в Миколаївській області та на території Кривоозерської громади.

В обговоренні питання порядку денного приймали участь головний лікар КНП «Кривоозерський центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Зайченко, заступник директора КНП «Кривоозерська багатопрофільна лікарня» Любов Скрипніченко, начальник Кривоозерського міжрайонного управління ГУ Держпродспожив служби Руслан Затхей, завідувач відділу освіти, молоді та спорту Олена Іванова.

По першому питанню порядку розглядався лист-звернення підприємців, які здійснюють торгівлю на ДП «Кривоозерський центральний ринок» промисловими групами товарів в якому вони звернулись з проханням про дозвіл на торгівлю промисловими товарами під час карантину. Комісія ознайомившись з даним зверненням відмовила в надані дозволу на торгівлю непродовольчими товарами на ринку. Доручила дирекції ринку забезпечити виконання протиепідемічних заходів на ринку на час дії карантинних обмежень. Дотримання цих вимог буде відслідковуватись рейд – перевіркою протиепідемічною комісією з залучення працівників правоохоронних органів.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Іванова запропонувала з 5 квітня 2021 року на час дії карантинних обмежень «червоної зони» перевести на дистанційне навчання в закладах освіти учнів 5 – 11 класів, а 1-4 класи залишити на канікулах до 11 квітня 2021 року, комісія одноголосно підтримала дану пропозицію.

Підсумовуючи засідання Андрій Підвисоцький зазначив, що потрібно повернутися до безумовного дотримання карантинних вимог у громадських місцях, на ринках, торговельних закладах, для того, щоб уникнути стрімкого розповсюдження захворюваності. Ми вже знаходимось в  «червоній зоні», і є негативна динаміка зростання захворюваності на території селища.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо жителів громади дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму, соціальної дистанції в громадських місцях та користуватись антисептиком. Бережіть своє здоров’я та оточуючих!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *