Засідання штабу з питань підготовки опалювального сезону та сталого проходження 2021- 2022 років

07.10.2021 року відбулося розширене засідання штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021-2022 роки на території Кривоозерської селищної ради, під головуванням селищного голови Павла Бузінського за участю керівників структурних підрозділів селищної ради, старостів старостинських округів, керівників закладів соціальної сфери.

З інформацією про проблемну роботу по підготовці до опалювального сезону виступали  начальники структурних підрозділів селищної ради Оніщенко О.Г., Галунова Н.В. , Чернега Б.М. та директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги  Кривоозерської селищної ради» Зайченко Ю.О. В ході доповіді, особливу увагу зосереджено на  питаннях готовності об’єктів системи освіти, охорони здоров’я  та культури  селищної ради до проходження опалювального сезону 2021-2022 роки.

Заслухано доповіді директорів Голосківського, Луканівського, Курячелозівського та Тридубського навчальних закладів щодо готовності до опалювального періоду в підпорядкованих закладах.

Очільник громади акцентував увагу на тому, що опалювальний сезон 2021-2022 роки повинен пройти на належному рівні. Всі комунальні заклади повинні функціонувати у зимовий період, а керівники цих закладів персонально відповідатимуть за проходження опалювального сезону. Готовність об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2021/2022 перевірятиму особисто перед його початком.

Одним із пріоритетних питань засідання штабу було вакцинування працівників закладів соціальної сфери селищної ради. Для прикладу, очільник громади ознайомив присутніх з відсотками вакцинування працівників загальноосвітніх навчальних закладів та зазначив,  що 9 шкіл громади, із 19 працюють на даний час. Що стосується питання вакцинування серед працівників закладів охорони здоров’я в сільській місцевості, то тут спостерігається досить низький рівень вакцинації, що ставить під загрозу не лише здоров’я пацієнтів, яким надаються медичні послуги, а й своє особисте. Тому, доручено керівникам соціальної сфери всіх рівнів в найкоротший термін пройти вакцинацію, бо саме від високого рівня вакцинованих  залежить колективний імунітет та подальша робота цих закладів, — зазначив Павло Григорович.

Старостам старостинських округів було надано доручення відновити функціонування пунктів обігріву та тримати на особистому контролі питання залучення техніки сільськогосподарських підприємств та одноосібників необхідності для  розчистки доріг комунальної власності в межах населених пунктів у разі погіршення погодних умов.

За результатами розгляду питань порядку денного Кривоозерським селищним головою Павлом Бузінським було надано протокольні доручення з питань   забезпечення сталого функціонування житлово-комунального господарства та соцiальної сфери селищної ради до роботи в зимовий період; покращення вакцинування серед працівників всіх сфер громади та визначені строки їх виконання.