Зустріч та обговорення комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян Кривоозерської селищної ради на 2021-2025 роки.

«Злочинність залишається одним з головних чинників, який суттєво впливає на проведення соціально-економічних перетворень, і становить реальну загрозу безпеці жителів на території об’єднаної територіальної громади».

   Так 02 квітня 2021 року в приміщенні Кивоозерської селищної ради за ініціативи начальника Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Олега Садовського та старшого інспектора майора внутрішньої служби Наталії Ачкевич відбулася робоча зустріч з начальником відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної оборонної роботи та зав’язків з правоохоронними органами  Ігорем Волошанівським та завідуючим сектору мобілізаційної, оборонної роботи та зав’язків з правоохоронними органами Русланом Люшенко.                

    В ході якої присутнім було  роз’яснено повноваження , які здійснює уповноважений орган з питань пробації на території Кривоозерської селищної ради. Доведено до відома, що метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності. Під час зустрічі йшлося й про те, що на даний час на стадії затвердження знаходиться Комплексна програма профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян Кривоозерської селищної ради на 2021-2025 роки. Метою даної програми є забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень та злочинності шляхом розроблення та здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов вчинення протиправних діянь, налагодження дієвої співпраці правоохоронних органів та місцевих органів виконавчої влади у цій сфері. Але, поза увагою цієї програми залишилася категорія осіб, що мешкають на території Кривоозерської селищної ради і являються складовою громади але за вироком суду відбувають кримінальні покарання не пов’язані з позбавленням волі.  Також  не враховувалась діяльність яку здійснює уповноважений орган з питань пробації в особі Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області,

    Результатом робочої зустрічі стало  обговорення  про доцільність внесення змін до  Програми  профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян Кривоозерської селищної ради на 2021-2025 роки та включення до її розділів Кривоозерський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області.  

Тільки спільними зусиллями ми досягнемо позитивного результату!

 Старший інспектор Кривоозерського РС

 філії Державної установи «Центр пробації»

 в Миколаївській області

 майор внутрішньої служби.

 Наталія АЧКЕВИЧ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *