Конкурс «Кращих інклюзивних практик — 2023»

Громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує реєстрацію на конкурс «Кращих інклюзивних практик — 2023». Мета конкурсу популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження. а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.
По всій Україні громадські організації, батьківські спільноти, танцювальні та театральні студії, музичні колективи, спортивні клуби, фотографи й просто небайдужі люди проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проєкти. Це дуже цікаві та корисні практики, але, на жаль, про них мало кому відомо. Інформування громади про такі практики та обмін досвідом – це важливі шляхи розв’язання проблеми створення інклюзивного суспільства.
За результатами Конкурсу буде визначено найкращих організаторів інклюзивних практик та створено збірник, у який увійдуть всі практики, які візьмуть участь у Конкурсі.
У зв’язку з війною в Україні Конкурс проводиться у форматі онлайн. Враховуючи можливості та місце перебування охочих взяти участь, просимо заповнити форму до 31.05.2023 року. Всі події стосовно конкурсу та фестивалю будуть опублікувані на сторінці https://www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv
Надіслати фото-, відеоматеріали про практику на електронну адресу: inclusivebestpractices@gmail.com до 31 травня 2023 року.