Координаційний центр КМУ / Mental Health UA запрошує на відкриту зустріч з Доктором Річардом Тедескі.

📍Координаційний центр КМУ / Mental Health UA запрошує на відкриту зустріч з Доктором Річардом Тедескі.
У п’ятницю, 4 серпня, з 20:00 до 22:00 буде можливість обговорити тему «Посттравматичне зростання (ПТЗ). ПТСР чи ПТЗ?» з почесним професором психології в Університеті Північної Кароліни, заслуженим головою Boulder Crest Institute, співавтором книги Посттравматичне Зростання «Posttraumatic Growth» (2018).
📝 Доктор Річард Тедескі є активним дослідником та співавтором розуміння посттравматичного зростання як досвідом позитивних змін, що виникають у результаті боротьби з важкими життєвими кризами.
Зустріч відбудеться у форматі інтерв’ю з теорією та можливістю поставити питання.
🔸Захід організовано за ініціативи та підтримки міжнародного проєкту RECLAIMING (Україна-Австралія) та в рамках реалізації спільного проєкту Інституту процес-орієнтованої роботи в Україні та Фонд Олени Пінчук REGENERATION в межах співпраці з Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?», створеної за ініціативи першої леді Олена Зеленська. Головна мета одна на всіх — просвітництво щодо психічного здоров’я та формування культури піклування про свій внутрішній стан.
ℹ️ Зустріч насамперед буде цікава для психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, вчителів, лікарів, волонтерів, а також всім, хто хоче дізнатись більше про свої можливості та психологічний стан, які стоять за травмою.
Реєстрація учасників за посиланням 👉🏻 https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdOGmQeMOyn…/viewform