Курячелозівський старостинський день

2 грудня було проведено Курячелозівський старостинський день, метою якого є відображення проведеної роботи старости на підпорядкованому старостинському окрузі. До заходу були залучені: селищний голова Павло Григорович Бузінський, староста Курячелозівського старостинського округу Михайлецький Володимир Олександрович, заступники селищного голови, керівники структурних підрозділів селищної ради та старости старостинських округів Кривоозерської територіальної громади.
Протягом старостинського дня, учасники заходу віддали шану, покладання квітів до Меморіального комплексу загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни, пам’ятнику Невідомого солдату та біля пам’ятного знаку часів Голодомору.
Гості заходу відвідали дошкільний навчальний заклад «Сонечко», де директор Ковальчук Любов Олександрівна наголосила, що дитячий садочок має стабільну наповненість групи. Привітно гостей зустріла Столяр Ольга Павлівна — директор сільського музею, який є найбільшим на території Кривоозерської територіальної громади. Проведено було оглядову екскурсію по музею, де збережено велика кількість цінних та ексклюзивних експонатів, які відносять до історії рідного краю.
Старостою було представлено новозбудований дитячий майданчик та емблему села Курячі Лози, що було встановлені за рахунок Гоцюка Дмитра Васильовича.
Делегація оглянула: лікарню амбулаторного сімейного типу сільської медицини, церкву Святої Покрови, де отець Андрій провів службу, Комунальний заклад «Курячелозівський заклад загальної середньої освіти І — ІІІ ступенів» та сільську бібліотеку.
Творчо, позитивно та душевно гостей зустрів піснею художній колектив «Курлозяночка» у «Центрі дозвілля», завідувач якого є Плаксива Ольга Григорівна. Було представлено здобутки, надбання колективу, виставка народних умільців та художні номери у виконанні колективу «Курлозяночка».
Селищний голова разом із заступниками відвідали Бондарчук Любов Моісеївну – ветерана праці, пенсіонерку та багатодітну сім’ю Столяр Людмили Вікторівни і вручили їм подарунки.
По завершенню Курячелозівського старостинського дня було проведено нараду та підбиття підсумків роботи старости за термін перебування на посаді.