Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кривоозерській селищній раді

03 листопада 2021 року, в кабінеті селищного голови відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кривоозерській селищній раді. Членам комісії була доведена інформація  щодо епідемічної ситуації в громаді, стану вакцинації жителів громади. Також було повідомлено про те, що до селищної ради надійшов лист директора ТДВ «Агротранс» Толкачова С.М. з проханням дозволити торгівлю непродовольчою групою товарів. Обговоривши інформацію та лист директора ТДВ «Агротранс» комісія прийняла рішення дозволити торгівлю непродовольчою групою товарів  на ДП «Кривоозерський центральний ринок» та на території ТДВ «Агротранс» за умови забезпечення керівництвом ринків допуску до торгівельних площ всіх учасників ринку (продавців та відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, з негативним результатом тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тестом на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до дня відвідування ринку, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

В засіданні прийняли участь заступник директора ДП «Кривоозерський центральний ринок» Лірчук Л.І. та директор ТДВ «Агротранс» Толкачов С.М.