Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кривоозерській селищній раді

25 жовтня 2021 року, в кабінеті селищного голови відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кривоозерській селищній раді. В ході засідання було обговорено стан епідемічної ситуації в Україні, області та громаді. Заслухано керівників підприємств, установ, організацій району щодо організації протиепідемічних заходів в них. Обговорено питання вакцинації жителів громади, наявності ПЛР та експрес тестів.

Голова комісії з питань ТЕБ та НС при Кривоозерській селищній раді  Бузінський П.Г. наголосив на персональній відповідальності керівників за вжиті заходи контролю по дотриманню працівниками у підпорядкованих установах, підприємствах, організаціях встановлених карантинних вимог. Павло Григорович зазначив, що лише суворе дотримання протиепідемічних заходів є запорукою здоров’я кожного жителя нашої громади. 

За результатами засідання комісії з питань ТЕБ та НС при Кривоозерській селищній раді прийняла рішення: забезпечити з 00.00 годин 00 хвилин 26 жовтня 2021 р. на території громади  дію заборон, передбачених  пунктом 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Також прийнято рішення щодо роботи ДП «Кривоозерський центральний ринок». А саме,  заборонено, на час дії карантинних обмежень «червоної» зони,  здійснювати торгівлю непродовольчою групою товарів. Торгівлю продовольчою групою товарів здійснювати з посиленням санітарно-гігієнічних норм і правил, дотриманням протиепідемічних заходів на час карантину.

У роботі засідання прийняли участь члени комісії з питань ТЕБ та НС при Кривоозерській селищній раді та заступник директор ДП «Кривоозерський центральний ринок» Лариса Лірчук.