Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Про стан епідемічної ситуації щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Кривоозерської територіальної громади та запровадження додаткових заходів контролю за розповсюдженням захворюваності було розглянуто сьогодні, 16 квітня, на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника селищного голови Андрія Підвисоцького.

В ході засідання присутніх було ознайомлено з станом захворюваності на COVID-19 в Миколаївській області та на території Кривоозерської громади та заслухано інформацію начальника штаба з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби COVID-19, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – соціальних питань Наталю Дурачевську, про стан проведення медико-біологічних розслідувань під час виявлення нових випадків захворювання на COVID-19 та про здійснення контролю за особами, які перебувають на самоізоляції.

Під час засідання було розглянуто лист-звернення дирекції ДП «Кривоозерський центральний ринок» про надання дозволу торгівлі промисловими групами товарів на території ринку. За результати розгляду питання комісія вирішила рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Кривоозерській селищній раді від 26 березня 2021 року (протокол №3), залишити без змін, що стосується роботи ринків на території громади до покращення епідеміологічної ситуації та розглянути це питання 23.04.2021року. 

З метою запобігання розповсюдження захворювання на COVID-19 доручено начальнику штабу з ліквідації НС Наталії Дурачевській та головному лікарю КНП «Кривоозерський центр первинної медико-санітарної допомоги Кривоозерської селищної ради» Юрію Зайченку, старостам старостинських округів забезпечити належний контроль за проведенням медико-біологічного розслідування при виявленні нових випадків захворювання та посилити контроль за дотриманням умов самоізоляції особами з підтвердженим випадком COVID-19 та контактними особами.

Також, комісія вирішила продовжити до 23 квітня 2021 року обмежений доступ до адміністративних приміщень Кривоозерської селищної ради та її виконавчих органів. Приймати заяви, звернення від громадян до Кривоозерської селищної ради та її виконавчих органів через скриньку для прийому кореспонденції, в телефонному режимі або через електронну пошту. У разі крайньої необхідності на відкритій місцевості з дотриманням усіх санітарних норм.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо жителів громади дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму, соціальної дистанції в громадських місцях та користуватись антисептиком. Бережіть своє здоров’я та оточуючих!