Привітання

Вітаю всіх з найбільшими християнськими святами Богоявленням і Хрещенням Господнім! Бажаю, щоб на вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, омиваючись освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, втіхою, щоб пішли біль, досада, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагода! Живіть з чистотою в серце, помислах і душі. З Хрещенням!

З повагою, селищний голова Павло Бузінський

Сьогодні День свого народження святкує начальник земельного відділу Греков Олег Валерійович. Щиро вітаємо Вас зі святом та бажаємо ще одного року чудового життя з великими можливостями та щасливими подіями, здоров’я та сил, впевненості та ентузіазму, везіння, бадьорості, сміливості та натхнення. Нехай справи йдуть в гору, на роботі чекає успіх, а вдома панує затишок.

Колектив Кривоозерської селищної ради

Колектив Кривоозерської селищної ради сердечно вітає Плахотнюк Наталію Петрівну – спеціаліста ІІ категорії земельного відділу з Днем народження. Бажаємо, щоб життя щедро відміряло Вам щастя, міцного здоров’я, вірних друзів, прекрасного настрою, щоб з будь-якою роботою справлятися на «ура», бажаємо не втрачати з уваги перспектив і можливостей, постійного досконалості професіоналізму і успішного саморозвитку.

Вітаю всіх з Щедрим Вечором і Старим Новим роком. Бажаю, щоб новорічне диво допомогло вам втілити в реальність всі нереальні мрії і бажання!  Оскільки це свято уособлює собою старе і нове, то нехай сірість і розруху рік старий забере, а в новому буде бадьорий рух вперед, нові невимовні враження і щоб завжди знаходилося місце для свята. Бажаю усі невдачі залишити у минулому, а в новий увійти з новими надіями, яскравими мріями і добрими помислами. Нехай у вашій родині всі будуть здорові, нехай цей рік принесе багато щастя, радощів, любові та добробуту.

З повагою, селищний голова Павло Бузінський

Сердечно вітаємо з Днем народження Богач Ірину Володимирівну – журналіста газети «Кривоозерщина». Бажаємо, щоб кожен день був наповнений позитивними емоціями, і завжди отримувалося все, що забажається, щоб життя було яскравим і барвистим, рідні дарували увагу, радість, тепло і ласку, друзі оточували з щирим розумінням і підтримкою, колеги поважали і цінували. Нехай все, що здавалося нездійсненним, збудеться якомога швидше!
Колектив Кривоозерської селищної ради

Колектив Кривоозерської селищної ради щиро вітає з Днем народження підбирача довідкового та інформаційного матеріалу Берізківського СО — Лівіцьку Марину Вікторівну. Бажаємо Вам, щоб найзаповітніші мрії завжди збувалися, щоб на сто відсотків виконувалися найпотаємніші бажання, щоб по життю з вами поруч йшли люди, які вміють не тільки підтримати в скрутну хвилину, але і від душі порадіти вашому щастю і вашим успіхам, кохання, достатку, здоров’я і миру, натхнення та відчуття прекрасного в кожній миті життя.