Робоча зустріч начальника Первомайського районного сектора № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  Олега Садовського проведена робоча  зустріч  з  директором Кривоозерського професійного аграрного ліцею Інною Володимирівною Ткач.

На обліку Первомайського районного сектора № 1 філії державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області   перебуває неповнолітній суб’єкт пробації  щодо якого в ході складання форми Оцінки ризиків скоєння повторного кримінального правопорушення була визначена криміногенна потреба у навчанні. Дитина яка опинилась у протиріччі з законом  за участі батьків була вмотивована на подальше проходження навчання в умовах Кривоозерського професійного аграрного ліцею для здобуття не тільки освіти, а ще і опанувати вибрану професію.

07.09.2021 року за ініціативи начальника Первомайського районного сектора № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  Олега Садовського проведена робоча  зустріч  з  директором Кривоозерського професійного аграрного ліцею Інною Володимирівною Ткач.

Відповідно до  Меморандуму про співпрацю між Державної установи «Центр пробації» та Миколаївським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо забезпечення надання соціальних послуг і організації контролю за поведінкою суб’єктів пробації які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та звільнені від відбування покарання з випробуванням від 24.01.2019 року  та згідно з погодженим  планом спільних заходів до робочої зустрічі з метою сприяння у навчанні приєдналась директор Кривоозерського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кривоозерської селищної ради Олена Бойко.

В ході зустрічі неповнолітній в присутності матері отримав інформацію про перелік необхідних документів і строки їх подання, та ознайомлений з умовами вступу до навчального закладу.

Завдяки мотивації до навчання молоді особи що опинилась у протиріччі з законом в подальшому мають можливість реалізовувати здобуту освіту та навики обраної ними професії на користь суспільства.