Рішення III засідання виконавчого комітету Кривоозерської селищної ради від 18 січня 2021 року

Протокол

1.Про встановлення переліку об’єктів та видів робіт, на яких будуть відбувати покарання у вигляді громадських робіт засуджені та особи притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт протягом 2021 року.

Рішення №1.

2.Про встановлення об’єктів та видів суспільно-корисних робіт, на яких будуть відпрацьовувати оплачуванні роботи згідно Рішення суду особи, які вчинили адміністративне правопорушення передбачене статтею 31-1 КУпАП на 2021 рік.

Рішення №2.

3.Про створення адміністративної комісії, затвердження Положення про адміністративну комісію та зразків документів адміністративної комісії.

Рішення №3.

4.Про прийняття до громадського формування по охороні громадського порядку.

Рішення №4.

5.Про внесення змін та доповнень до прийнятої структури Кривоозерської селищної ради на І сесії VІІІ скликання за рішенням № 7 від 30.11.2020 року.

Рішення №5.

6.Про звернення депутатів Кривоозерської селищної ради 8 скликання до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, щодо недопущення підняття тарифів на електроенергію. 

Рішення №6.

7.Про присвоєння поштової адреси.

Рішення №7.

8.Про створення комісії по розгляду питань, пов’язаних із звільненням від плати за обслуговування в Кривоозерському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кривоозерської селищної ради Кривоозерського району Миколаївської області категорії громадян, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, але потрапили в кризову ситуацію.

Рішення №8.

9.Про надання матеріальної допомоги на поховання.

Рішення №9. 

10.Про надання статусу дитини-сироти малолітньому Саламаха Олегу Івановичу.

Рішення №10.

11.Про надання матеріальної допомоги.

Рішення №11.

12.Про створення комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Рішення №12.

13.Про надання дозволу на встановлення шлагбауму по вул. Садова в Берізківському старостинському округі.

Рішення №13.

14.Про затвердження проекту Капітальний ремонт КНП «Кривоозерська ЦРЛ» за адресою: Миколаївська обл., смт. Криве Озеро, вул. Шевченка, 59 (Капітальний ремонт даху приміщення Лікувального корпусу та капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення приміщення поліклінічного відділення». 

Рішення №14.

15.Про утворення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Кривоозерської селищної ради.

Рішення №15.

16.Земельні питання.

Рішення №16.