Сервіс „Електронний кабінет особи з інвалідністюˮ 

Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітацїі осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населения i виплати грошової компенсаціі вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітацїі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.20l2p. N 321 запроваджено електронне ведення особових справ осіб з інвалідністю в централізованому банку даних з проблем інвалідності.

Відтепер особа з інвалідністю може, не виходячи з дому, подати документи, необхідні для взяття, на облік на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітацfі (T3P) через електронний кабінет особи з інвалідністю в банку даних.

Сервіс „Електронний кабінет особи з інвалідністюˮ забезпечує:

доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі – КЕП);

особам, зареєстрованим в ЦБІ, можливість подачі заяв про потребу в забезпеченні ТЗР та пакету документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріпленні сканованих копій документів та підписання заяв КЕП;

особам, які відсутні в ЦБІ, можливість подачі заявки на первинну реєстрацію в ЦБІ із заповненням стандартної форми реєстрації, прикріплення сканованих копій необхідних документів та підписання документів КЕП;

можливість надсилання особам з інвалідністю в електронний кабінет повідомлень про результат розгляду заяви про забезпечення ТЗР та пакету документів;

можливість надсилання інформаційних повідомлень з ЦБІ на електронну скриньку при виникненні подій, про які необхідно повідомити особу з інвалідністю.

Доступ до електронного кабінету можливий за посиланням                        https://ek-cbi.msp.gov.ua/, або на офіційному веб сайті Мінсоцполітики шляхом переходу за посиланням «Електронний кабінет особи з інвалідністю» у розділі «Е-Сервіси».

Ознайомитись з інструкцією користувача електронного кабінету особи та навчальним відео можна за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/20999.html.

З порядком дій щодо забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР можна ознайомитися на офіційному вебсайті Мінсоцполітики у розділі «Інвалідність», підрозділі «Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації», де розміщено інформаційні матеріали щодо реалізації механізму забезпечення ТЗР, зокрема, за посиланнями:                

https://www.msp.gov.ua/content/zabezpechennya-tehnichnimi-ta-inshimi-zasobami- reabilitacii-specavtotransportom.html

https://www.msp.gov.ua/news/19917.html.