СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ, ВІЛЬНІ…

🇺🇦СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ, ВІЛЬНІ…
Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.
ІГОР БОГДАНОВ — автоспортсмен, волонтер (м. Вознесенськ)
Ігор Богданов на початку повномасштабного вторгнення віддав власні дві автівки високої прохідності на потреби української армії. Ще два позашляховики вдалося придбати завдяки іноземним партнерам, небайдужим українцям та власним коштом.
💬«24 лютого був вдома з родиною — з жінкою та дітьми. Після перших вибухів виїхали до батьків у Вознесенськ. Хотіли перечекати там, але за добу вирішили евакуйовуватися. Я вивіз їх до кордону з Молдовою, звідти вони рушили до Польщі, а я повернувся додому…» – так пригадує початок наступу росії на Україну Ігор Богданов.
За словами чоловіка, коли родина дісталася безпечного місця, то став думати, чим може бути корисним рідній країні. Тому віддав свої машини на потреби ЗСУ.
💬«У мене в гаражі стояли дві машини — мікроавтобус дев’ятимісний на повному приводі та позашляховик на великих колесах з лебідкою. Третього березня передав їх добровольчому батальйону. Це найменше, що тоді я міг зробити для наших хлопців та України!» – говорить Ігор Богданов.
З його слів, у перші тижні великої агресії росії проти України разом з товаришем на своїй вантажівці з причепом привозив гуманітарну допомогу до Миколаєва. Спочатку збирали вантаж знайомі львів’яни, а потім долучилися і з інших країн друзі та рідні.
💬«В мене є сестра в Кракові й вона зібрала там гуманітарку. Долучилися до збору предметів першої необхідності й литовці, естонці та німці. Я сам їхав за кермом, хоча досвіду у керуванні такою великою автівкою не мав. Допомогло в цьому моє спортивне минуле», – додає автогонщик-волонтер.
За деякий час до Ігоря звернувся товариш, чий батько нині у складі 79 десантно-штурмової бригади боронить українські землі від ворога. Він просив по можливості придбати автомобіль на підрозділ.
💬«Оголосив збір на пікап. Хтось — 100, хтось — 50 грн давав. Додав і я власні кошти, ще додали друзі з Кореї. Долучилася і жіночка, яка виїхала з Херсона з чоловіком до Румунії. Вона побачила на Ютубі моє відео і перекинула 500 доларів на машину», – розповідає Ігор Богданов.
Зараз, придбана спільними зусиллями автівка, виконує завдання за призначенням на Сході країни. Ще одна машина — дорогою з Кореї. На її придбання захисники назбирали кошти самостійно, частину сплатив і сам Ігор.
💬«Родина позитивно сприймає мої дії. Моя дружина — патріотка і підтримує мене в усьому. Наша мотивація — наближати Перемогу! Якщо є така можливість у мене допомогти, то я буду допомагати!» – підсумовує розповідь Ігор Богданов.
🩵💛Нагадаємо, Миколаївська обласна військова адміністрація започаткувала проєкт «Сильні, незламні, вільні!» до Дня Конституції України.
👨‍💻Якщо Ви знаєте людину, яка надихає інших та готові поділитися її історією з усіма, пишіть у коментарях або надсилайте на месенджер цієї сторінки.