СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КРИВООЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ОГОЛОШЕННЯ

про початок формування проєкту Стратегії розвитку

 

Шановні мешканці Кривоозерської селищної територіальної громади!

 

Селищна рада розпочала розроблення проєкту Стратегії розвитку громади Кривоозерської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Стратегія розвитку громади є одним із ключових документів, що визначає стратегічне бачення громади та описує шляхи і засоби досягнення цілей.

Створена Робоча група до якої ввійшли представники місцевої влади, бізнесу та мешканців громади.

Робоча група має провести аналіз середовища та факторів розвитку громади, визначити сильні та слабкі сторони, оцінити можливі переваги, виклики та ризики, сформулювати стратегічне бачення, вибрати пріоритетні напрямки розвитку.

Кінцевою метою цього проекту є створення комплексної, узгодженої з громадою Стратегії.

Громаду було обрано переможцем у конкурсному відборі серед територіальних громад Миколаївщини для надання підтримки у розробці стратегій розвитку від Програми U-LEAD.

12 червня відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Кривоозерської селищної територіальної громади. За одну з цілей зустрічі мали проаналізувати поточну ситуацію та визначитися зі стартовими кроками стратегічного планування. Під час засідання члени робочої групи узгодили основні етапи стратегічного планування.

В ході роботи необхідно буде провести соціально-економічний аналіз, що включатиме в себе 12 розділів. На засіданні були зроблені перші практичні кроки, зокрема розподілено та закріплено підготовку вищезазначених розділів за структурними підрозділами Кривоозерської селищної ради відповідно до повноважень.

Одним із важливих моментів при розробці Стратегії буде опитування мешканців громади та представників бізнесу. Мета – оцінити підприємницький клімат у громаді, визначити найважливішіі, на думку мешканців, місцеві проблеми, а також окреслити перспективи розвитку громади.

Анкети для опитування будуть розміщені на головній сторінці офіційного сайту Кривоозерської  селищної ради з посиланням на Google Форми та у соцмережах.

Запрошуємо до спільної роботи всіх зацікавлених осіб, які мають власне бачення соціально-економічного розвитку Кривоозерської селищної територіальної громади.