Суб’єктам господарювання !!!

Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу про відповідальність передбачену Законом Україні «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин» від 18.05.2017 року №2042-VІІІ.
Так оператор ринку харчових продуктів (далі — оператор ринку) це суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (крім матеріалів, що контактують з харчовими продуктами), і який відповідає за виконання вимог цього Закону та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів. До операторів ринку належать фізичні особи, якщо вони провадять діяльність з метою або без мети отримання прибутку та займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів або інших об’єктів санітарних заходів. Оператором ринку також вважається агропродовольчий ринок;
Закон визначає правові та організаційні засади державного контролю, що здійснюється з метою перевірки дотримання операторами ринку законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин.
Оператори ринку відповідають за виконання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів у межах діяльності, яку вони здійснюють а також несуть відповідальність передбачену ст. 65 ЗУ «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин«.
Зверніть увагу щодо накладання штрафу на юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідно до 65 ст. вираховується до розміру мінімальної заробітної плати.
У разі запитань щодо дотримання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів звертайтесь до Кривоозерського управління Головного управління Держпрод-споживслужби в Миколаївській області за телефоном 2-20-51 або на електронну адресу: veterinar_kroz@ukr.net.