Увага державна реєстрація потужностей

Про державну реєстрацію потужностей, які використовуються для виробництва  та/або обігу кормів для тварин.

  Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу підприємців, які провадять діяльність з обігу кормів для тварин, на необхідність проведення реєстрації зазначених потужностей відповідно до вимог ст. 15 Закону України «Про безпечність та гігієну кормів» ( № 2264-VIII) та «Порядку здійснення державної реєстрації потужностей », затвердженого постановою КМУ від 18.08.2021 року №884.                        

    Для проведення державної реєстрації потужності, що здійснює діяльність з обігу кормів для тварин Вам необхідно зареєструватися в Кривоозерському  управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській  області ( смт Криве Озеро, вул. Центральна ,21 або смт Врадіївка , вул. Перемоги ,31).

      Державна реєстрація потужності здійснюється безкоштовно. Суб’єкту господарювання присвоюється реєстраційний номер  в Державному реєстрі потужностей з виробництва та обігу кормів .

      Реєстрація в подальшому дає можливість працювати в правовому полі. 

      Крім того звертаю увагу, що відповідно  пункту 2,частини першої, ст. 65 Закону України « Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» встановлена відповідальність за виробництво та/або обіг кормів з використанням незареєстрованої потужності накладанням штрафу : — на юридичних осіб в розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат; — на  фізичних осіб-підприємців — одинадцяти мінімальних заробітних плат.

Кривоозерське управління  Головного управління

Держпродспоживслужби в Миколаївській області