Увага ОГОЛОШЕННЯ!

Доводимо  до відома жителів Кривоозерської територіальної громади, що Кривоозерська селищна рада уклала договір про співпрацю з Головний сервісний центр МВС, по виконанню Державної стратегії регіонального розвитку України в частині задоволення потреб населення у послугах мобільним сервісним центром МВС, а саме:

  1. Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів.
  2. Заміна посвідчень водія (без складання іспитів).
  3. Видача міжнародного посвідчення водія.
  4. Прийом запитів на отримання довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

Виїзд мобільного сервісного центру МВС до селища Криве Озеро будуть здійснюватись у плановому режимі при наявності 10 більше письмових звернень від громадян на отримання сервісних послуг МВС, за адресою: смт Криве Озеро, вул. Центральна, 73 а біля приміщення Кривоозерський спортивно-технічний клуб товариства сприяння обороні України (бувший ДТСААФ).

Попередній запис проводить ВОЛОШАНІВСЬКИЙ Ігор Миронович за телефонами: +380676004678, або за адресою: смт. Криве Озеро, майдан Незалежності, 1 Кривоозерська селищна рада.