УВАГА!!!  ПЕРОРОЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ

УВАГА!!!  ПЕРОРОЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ

 

        З метою профілактики та зменшення захворюваності на сказ у дикій фауні з 31 жовтня 2023 року на території  Первомайського району буде проведена осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

        Через війну цього року пероральна імунізація проводитиметься не шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями, а їх наземним розподілом, а саме: робочі групи власноруч розкладатимуть принади із вакциною на узліссях, на узбіччі доріг, біля річок, на сільськогосподарських угіддях тощо. Принади будуть розкладені на заздалегідь визначеній площі, яка погоджена із районною військовою адміністрацією (крім населених пунктів, водно-болотних угідь, ріллі, полів, автодоріг). В залежності від площі територіальної громади, яка підлягає вакцинації, буде розкладено від 15000 до 19000 принад із вакциною.

        Принада має вигляд невеликих брикетів, розміром із сірникову коробку. Має запах м’ясо-кісткового борошна, всередині яких капсула із вакциною.

        Звертаємось до мешканців  Кривоозерської громади з проханням та порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин та  при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.