Чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кривоозерській селищній раді

27 жовтня 2021 року, в кабінеті селищного голови відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кривоозерській селищній раді в роботі якого прийняли участь керівники структурних підрозділів селищної ради та керівники підприємств, установ, організацій громади усіх форм власності.

За результатами розгляду  питання першого порядку денного щодо стану готовності сил та засобів до дій в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2021/2022 року голова комісії, селищний голова Бузінський П.Г.  доручив керівникам служб цивільного захисту забезпечити готовність пристосованої техніки, яка буде задіяна для розчищення доріг комунальної власності та тримати на контролі запас паливно-мастильних матеріалів, посипних матеріалів, щоб на належному рівні забезпечити вжиття заходів під час ускладнення погодних умов в осінньо-зимовий період.

Не менш актуальним питанням засідання було питання стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів критичної інфраструктури до опалювального сезону 2021/2022 року. В ході розгляду даного питання Павло Григорович зауважив, що керівники вищезазначених об’єктів повинні були здійснювати  системну роботу по підготовці закладів до опалювального сезону та зобов’язані всебічно сприяти його сталому проходженню в осінньо-зимовий період 2021/2022 р.

Що стосується питання третього, то голова комісії зауважив, що питання пожежної охорони в громаді є також досить важливим.  На сьогодні, діючих  підрозділів місцевої пожежної охорони на території громади  немає, що дуже впливає на час приїзду  до осередку займання та ліквідацію пожеж, більшість із яких можна було б локалізувати на перших її етапах. Тому, необхідно  відновити роботу місцевих пожежних команд , розташованих на територіях Тридубського та Секретарського старостинського округів, що дасть змогу, на достатньому рівні, забезпечити пожежну безпеку жителів населених пунктів, розташованих на незначній відстані від даних округів.

Що стосується потенційно небезпечних об’єктів, то голова комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кривоозерській селищній раді Бузінський П.Г. довів до відома присутніх, що всі вони перебувають у приватній власності, керівники яких повинні забезпечувати вимоги техногенної безпеки на них.

Обговорюючи питання  щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період з визначенням місць любительського і спортивного рибальства Павло Григорович доручив керівникам спеціалізованих служб цивільного захисту спільно з орендарями водних об’єктів  вжити заходів щодо недопущення виникнення нещасних випадків на воді в зимовий період шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення по попередженню нещасних випадків, запобігання загибелі людей на водних об’єктах та захист населення у надзвичайних ситуаціях на воді.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.