Із 1 до 7 серпня триватиме Всесвітній тиждень грудного вигодовування.

👩‍👦У метро, у бомбосховищах, на паркінгах, поміж двох стін під час повітряної тривоги. В автобусах, потягах, на кордонах із купою валіз. Попри безсоння й постійний стрес українські мами годують грудьми.
🗓 Із 1 до 7 серпня триватиме Всесвітній тиждень грудного вигодовування.
Про це у своєму телеграм-каналі зазначила перша леді Олена Зеленська.
Його мета – розповідати про переваги грудного молока й про те, чому так важливо підтримувати жінок, які годують. Лише уявіть, наскільки важлива підтримка для українських мам зараз!
«Ти як?» – із цього питання може початися ваша турбота про маму, яка годує. Найближче родинне коло, друзі можуть бути опорою в побуті: іноді вчасно запропонована чашка чаю буває для мами рятівною.
«Ти як?» – запитайте в мами, яка не спить ночами й часто плаче. Бо післяпологова депресія – це не вигадка «надто емоційних жінок», особливо якщо ця жінка народила в розпал війни.
Це прості дії, але вони роблять велику справу – дають мамі відчуття, що вона не одна.
👉 Якщо в мами чи близьких є запитання, як годувати немовлят і дітей раннього віку, відповіді та підтримку можна знайти на Національній гарячій лінії «Спільно до здоров’я» від МОЗ та ЮНІСЕФ: 0 800 35 18 96, із понеділка до п’ятниці, з 8:00 до 20:00; у суботу, з 11:00 до 20:00.
Зазначимо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я створюється за ініціативою першої леді Олени Зеленської і має просту життєву назву «Ти як?».