26 квітня 2021 року минає 35 років, як сталася наймасштабніша у світі  техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2021 року минає 35 років, як сталася наймасштабніша у світі  техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС. Чимало українців – в тому числі й наших земляків – були задіяні на ліквідації наслідків цієї аварії. Надання державного статусу ліквідатора кожному з них ще раз нагадує суспільству про відповідальність перед чорнобильцями, людьми що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

    Низько схиляємо голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав. Кривоозерська селищна рада нині робить все можливе, щоб Герої Чорнобиля відчували постійну увагу, підтримку і турботу, щоб було забезпечено створення всіх умов на місцевому та державному рівнях для їхньої соціальної і медичної реабілітації, вирішені життєво важливі питання.

      26 квітня 2021 року в 10 годині біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. В ході проведення мітингу селищною радою було відзначено учасників ліквідації ЧАЕС пам’ятними відзнаками «35-та річниця ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС». Вручення даної відзнаки відбулось за ініціативи голови Кривоозерської селищної ради Павла Бузінського.

Щиросердечно  дякуємо чорнобильцям за їхній подвиг, бажаємо здоров’я, благополуччя та довгих років життя!