28.04.2021 Кривоозерський селищний голова провів робочу нараду про встановлення податків та зборів на території Кривоозерської селищної ради.

28.04.2021 Кривоозерський селищний голова провів робочу нараду про встановлення податків та зборів на території Кривоозерської селищної ради. Нарада відбулася за участю першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Андрія Підвисоцького, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Самотуги, начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Оксани Тарасюк, начальника відділу фінансів виробничої сфери фінансового управління Коваль Наталії, начальника юридичного відділу Анатолія Кондрачука, головного державного ревізора інспектора ГУДПС у Миколаївській області Віктора Білявського та спеціалістів земельного відділу Кривоозерської селищної ради. В ході проведення наради розглядались наступні питання:

  • Встановлення єдиного податку для фізичних осіб підприємців I та II групи;
  • Встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Кривоозерської селищної ради;
  • Встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Кривоозерської селищної ради.

Під час наради комісією було встановлено та затверджено розміри ставок з сплати податків відповідно до чинного законодавства.