До відома агровиробників та переробних підприємств!

Доводимо до відома, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини надасть дизельні генератори потужністю до 550 кВА виробникам сільськогосподарської продукції, які відіграють важливу роль у переробці та виготовлені основних продуктів харчування. Для участі у програмі, виробники та переробники харчових продуктів повинні подати заявку до 07 квітня 2024 року через форму Kobo за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/hOYIWd7R.

Заявки приймаються від підприємств харчової промисловості за напрямами: тваринництво; агропереробка; виробництво основних продуктів харчування (хліб, молоко, м’ясо, риба); холодильне зберігання овочів (у т.ч. картоплі), фруктів, ягід, горіхів та надання основних послуг для харчових ланцюгів доданої вартості – дослідження.

Кінцевий термін подання заявки на реєстрацію 07 квітня 2024 року.

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок, учасники програми отримають підтвердження або відхилення своїх заявок. Відібрані виробники сільськогосподарської продукції будуть повідомлені про час і місце отримання допомоги, де вони зможуть забрати генератор.

Звертаємо увагу на те, що через великий попит і обмежену кількість генераторів не всі заявники зможуть отримати допомогу.

Детальну інформацію можна отримати за тел. ФАО: 0990907582, 0683180943 або e-mail UA-Feedback@fao.org.