ВОДА – це ЖИТТЯ!

А хороша вода — це гарне життя! Вона дарує міцний імунітет та профілактику понад сотні діагнозів!

  5 явних переваг води.

  1. Знімаєстрес. Нашорганізм на 80% складається із  води. Зменшення її  вмісту лише на 2% веде  до помітного зниження енергії та працездатності мозку. Подальше  зневоднення  підвищує рівень кортизолу — гормону стресу. Тому при головному болі, напрузі в м’язах, незрозумілому мисленні, стресі в першу чергу необхідно зробити ковток простої води.
  2. Допомагаєпозбутисязайвої ваги.

Вода регулює обмін речовин, сприяє просуванню їжі шлунково-кишковим трактом і виведення відходів. Також вода наповнює шлунок та надає почуття ситості. Якщо ви хочете позбавитися зайвої ваги, візьміть за правило перед кожним прийомом їжі випивати склянку води.

  1. Зменшуєризикзахворювань.

Вода підтримує слизові оболонки в оптимальному стані. Як відомо, наші слизові — природний бар’єр на шляху у вірусів застуди та грипу. Якщо слизова оболонка носа або рота висихає, мікроби можуть легко проникнути в носоглотку та спровокувати захворювання. Щоб цього уникнути, пийте свою норму води на день.

  1. Регулює температуру тіла.

Організм людини вміє самостійно регулювати температуру тіла за рахунок гіпоталамуса – особливого відділу головного мозку: коли нам спекотно, ми потіємо, коли нам холодно, ми тремтимо, виробляючи додаткову енергію. Гіпоталамус працює гірше, якщо організм зневоднений, тому треба пити достатню кількість простої води як у літку, так і взимку.

  1. Нормалізуєартеріальнийтиск.

Дослідження донорів крові показало: ті люди, які п’ють достатню кількість води перед тим, як здати кров, менше непритомніють після процедури. Питна вода активує нервову систему: робить нас пильнішими, нормалізує артеріальний тиск, підвищує енергію.

Порада: починайте день зі склянки води, щоб зранку бути бадьорим та активним.

     Пам’ятайте, що ВОДА — це основа всього живого на планеті і наші клітини, зрештою, нічого крім води не п’ють.

Нехай у Вас завжди буде доступ до чистої якісної води.