Оголошення про намір здійснити корегування тарифів на послуги з централізованого водопостачання

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №130, комунальне підприємство «Джерельце» доводить до відома споживачів про намір здійснити корегування  тарифів на послуги  з централізованого водопостачання.

На даний час діють тарифи:

для споживачів, які не є суб’єктами господарювання – 42,55

для юридичних (неприбуткових) – 53,11

для юридичних і ФОП ( що здійснюють комерційну діяльність) – 59,51

Водночас, слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: рівня мінімальної заробітної плати та відповідно сум відрахувань, складових вартості електричної енергії, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з водопостачання.

10 листопада 2023 року комунальне підприємство «Джерельце» звернулось до Кривоозерської селищної ради із клопотанням та розрахунковими матеріалами для корегування  тарифів на послуги  з централізованого водопостачання.

Загальний розмір та рівень тарифів на послуги  з централізованого водопостачання :

ПослугаДіючий тариф грн3(01.02.2022 року)Розрахований економічно обґрунтований тариф грн./м(станом на 01.01.2024 р.)Підвищення тарифів
грн./м3
Централізоване водопостачання (корегування)для споживачів, які не є суб’єктами господарювання 42,55 грн.для юридичних (неприбуткових)53,11 грн.

для юридичних і ФОП ( що здійснюють комерційну діяльність)

59,51 грн.

74,88 грн.93,60 грн.104,83 грн.+ 32,33+40,49+45,32

З метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність приведення тарифів на централізоване водопостачання до економічно обґрунтованого рівня.

Таким чином приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів питною водою.

Зазначені тарифи  на послуги з централізованого водопостачання є економічно обґрунтовані та плануються до введення  в дію з січня 2024 року.

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів з січня 2024 року від фізичних та юридичних осіб приймаються з 13 листопада по 19 листопада (включно)  2023 року за адресою: Кривоозерська селищна рада, смт Криве Озеро, Майдан Незалежності, буд. 1, відділ житлово-комунального господарства, господарського забезпечення, інфраструктури та благоустрою Кривоозерської селищної ради (каб. №16) (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *