Виконання припису №001 від 22.04.2024 року

Комунальне підприємство «Добробут» Кривоозерської селищної ради  надає інформацію, щодо виконання припису №001 від 22.04.2024 року про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування держаних (регульованих) цін:

Оригінал припису

  1. Відповідно до окремих груп споживачів підприємством був сформований єдиний тариф.
  2. Розроблені окремі розрахунки статей витрат, які входять до тарифу центрального водопостачання;
  3. Обсяг складових витрат пов’язаних із послугами центрального водопостачання економічно обґрунтовано і складено на підставі фактичних даних, за останніх 5 років та з урахуванням укладених із споживачами договорів;
  4. До прямих матеріальних витрат, вартість усіх складових та електроенергії, включено без урахування ПДВ за фактично існуючими цінами. З розрахунку на централізоване водопостачання виключено витрати на збут та віднесені на щомісячну абонплату.
  5. З 24 квітня 2024 року №23 поновлено договір з Миколаївською облорганізацією профспілки, що дає можливість розрахунку заробітної плати включати коефіцієнти згідно галузевої угоди.
  6. В розрахунку тарифу здійснений розподіл загальновиробничих, адміністративних витрат  та витрат на збут між усіма видами господарської діяльності, згідно наказу «Про облікову політику підприємства».
  7. Витрати, які мають бути включені в абонентське обслуговування виключені з тарифу та віднесені до абонентської плати яка не є комунальною послугою.
  8. Змінено відсоток рентабельності з 10% на 4%.
  9. Для забезпечення технологічного процесу та обслуговування 10 діючих свердловин і водопровідних мереж, у розрахунок тарифу включено заробітну плату працівників задіяних безпосередньо на роботах у сфері водопостачання.
  10. Включено витрати на реагенти для очищення і знезараження питної води та кошти на утримання основних засобів та інших необоротних активів загальновиробничого призначення (матеріали, технічний огляд, поточний ремонт).