До уваги аграріїв Кривоозерщини!!!

ВАРТІСТЬ ВІТЧИЗНЯНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗДЕШЕВЛЮЄТЬСЯ

Поточного року продовжує діяти програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 р. № 130 (із змінами).

Компенсація надається на безповоротній основі за придбані нові техніку та обладнання у розмірі 25% їх вартості (без урахування ПДВ).

Частковому здешевленню підлягає техніка та обладнання, які на момент здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання були включені до переліку, розміщеного на офіційному веб-сайті Мінекономіки.

Для отримання фінансової підтримки за цим напрямом, необхідно:

  1. ознайомитись із Переліком техніки та обладнання;
  2. визначитись із необхідною технікою та обладнанням;
  3. здійснити оплату за техніку чи обладнання через уповноважений банк;
  4. подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи для отримання компенсації, а саме: копію платіжного доручення або іншого документа, що підтверджує оплату, акт приймання-передачі техніки та обладнання, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації).

Увага! Для отримання компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 грудня 2020 року, заявки до уповноваженого банку подаються до 1 квітня 2021 року.

Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 січня по 30 листопада 2021 року, подаються до 5 грудня 2021 року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів.

Звертаємо увагу на встановлення обмеження щодо загальної суми державної підтримки за цим напрямом, отриманої поточного року одним сільгосптоваровиробником – 60 млн. грн.

Із повним переліком техніки та обладнання можна ознайомитись за посиланням

https://me.gov.ua/old/Documents/List?lang=uk-UA&id=db6ade26-b223-4214-9caf-b9f8b73b4d28&tag=KomisiiaZFormuvanniaPerelikuVitchiznianoiTekhnikiTaObladnanniaDliaAgropromislovogoKompleksu-VartistYakikhChastkovoKompensutsiaZaRakhunokKoshtivDerzhavnogoBiudzhetu

Купуйте українську техніку, подавайте документи до банківської установи та отримуйте компенсацію!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *