Конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів

На підставі рішення виконавчого комітету Кривоозерської селищної ради «Про проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Кривоозерської селищної ради» від 26 березня 2024 року №125 та відповідно до Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918 проводиться конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Кривоозерської селищної ради.

Організатором конкурсу є виконавчий комітет Кривоозерської селищної ради (55104, Миколаївська область, Первомайський район, селище Криве Озеро, Майдан Незалежності, буд. 1).

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 17 червня 2024 року о 10 год. 00 хв. в малому залі Кривоозерської селищної ради за адресою: 55104, Миколаївська область, Первомайський район, селище Криве Озеро, Майдан Незалежності, буд. 1.

За інформацією щодо умов надання послуг з вивезення побутових відходів звертатися до секретаря комісії: Сергій Сандул, тел. 0987975060

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

— наявність матеріально-технічної бази;

— вартість надання послуг;

— досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

— наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Територія надання послуг — Кривоозерська селищна територіальна громада. Об’єктами утворення побутових відходів за джерелами їх утворення є житлові будинки (3150 од.),  підприємства, установи та організації (177 од.). Більш детальна інформація в конкурсній документації, яка розміщена на офіційному сайті селищної ради за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1KH8KeN_8FO3Wurczp6S53NbDAqk-mpom або в головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, господарського забезпечся, інфраструктури та благоустрою Кривоозерської селищної ради.

Спеціально відведеним місцем видалення відходів є земельна ділянка за межами населеного пункту з відповідним цільовим призначенням площею 4 га.

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається засобами поштового зв’язку на адресу Кривоозерської селищної ради: 55104, Миколаївська область, Первомайський район, смт Криве Озеро, Майдан Незалежності, буд. 1, у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, або подається в електронній формі на електронну адресу: gkhkrozero@ukr.net

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій встановлюється до 17 год. 00 хв. 7 червня 2024 року.