30 січня 2024 року проведено Гойдаївський старостинський день

Ціль проведення старостинського дня є — висвітлення виконаної роботи старости на підпорядкованому старостинському округу, за період на посаді старости.
Учасниками стали: селищний голова Павло Бузінський, староста Гойдаївського старостинського округу Сорока Олена, заступники селищного голови, керівники структурних підрозділів та відділів селищної ради, старости та підбирачі довідкового та інформаційного матеріалу старостинських округів Кривоозерської селищної ради.
Протягом візиту учасники заходу оглянули:
1. Гойдаївськоу бібліотеку – філію, де завідувач Сівак Любов Миколаївна розповіла про робочі будні;
2. В адмінбудинку старостинського округу учасники заходу мали змогу ознайомитись з веденням діловодства старостою та підбирачем, поділитись досвідом.
3. Селищний голова відвідав багатодітну сім’ю Новошицьких Сергія Леонідовича та Марини Петрівни, де виховується 3 дітей та доглядається інвалід 2 групи Новошицький Леонід – ця сім’я відкликається на прохання старости та допомагає на благо округу та багатодітну сім’ю Попової Світлани Іванівни, де виховується 6 дітей. Вручили солодкі подарунки дітям та продуктові набори. Також очільник громади поцікавися побутовими умовами родин.
4. Гойдаївський ФАП — завідувач Гашенко Тетяна Василівна;
5. Вшанували пам’ять односельчан, загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до меморіалу Матері, Невідомому солдату;
6. Делегація оглянула сільський Будинок культури, де завершено капітальний ремонт приміщення, а директор Мошенець Лілія Олександрівна, представили аматорські виступи та виставку робіт.
7. Сільське кладовище, оглянули благоустрій території, облаштування траурної площадки та стели. Відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Жертвам голодомору 1932-1933 років та вшанування пам’яті загиблого воїна-афганця Розмаїти Миколи Миколайовича.
8. Оглянули найпростіше укриття, яке неодноразово було перевірено комісією.
9. Привітно зустріли в Гойдаївській філії, директор Чумак-Грунковська Людмила Борисівна, розповіла про роботу закладу, трудового колективу, про благодійну роботу працівників філії, батьків, учнів для потреб ЗСУ. В навчальному закладі навчається 23 дитини з 1-4 класи. Згадала Людмила Борисівна і випусника школи, який загинув, захищаючи Україну – Чеботара Леоніда Ігоровича. Також провела екскурсію класами закладу та продемонструвала Клас безпеки, який був облаштований власними силами.
10. Проведено перевірку 3-х магазинів округа для ознайомлення з ціноутворення на товари першої необхідності.
Перед початком пленарної частини заслухано звіт дільничого лейтенанта поліції Стеця Владислава Сергійовича про проведену роботу за 2023 рік.
По завершенню огляду старостинського округу було проведено пленарну частину та підбиття підсумків роботи старости за термін перебування на посаді. Також проаналізовано стан справ та перевірено виконання раніше поставлених завдань та наданих доручень щодо роботи в окрузі.
Фото за посиланням: https://www.facebook.com/groups/3624243277692121/permalink/7050880075028407/