Кривоозерщина та @HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Наша громада є учасником масштабного і дієвого @HOVERLA / проєкт USAID в Україні – «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування».
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» працює з 80 громадами у одинадцяти областях: Миколаївській, Харківській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Волинській, Закарпатській та Житомирській, Сумській та Чернігівській. У Миколаївської області з 52 громад обрано лише 9 громад-партнерів серед яких і Кривоозерська ОТГ.
Тривала і клопітка підготовча робота керівництва та працівників Кривоозерської селищної ради вже дала перші результати. На минулому тижні нашій громаді було надано новенький іноземний агрегат – екскаватор-навантажувач CASE з комплектом обладнання: комбінований ківш, індустріальні вила, снігоочисник і траншейний ківш. Наскільки це потрібна техніка у громаді – говорити зайве, бо буде задіяна на ремонті водогонів, роботах з благоустрою та будівництва, розвантажування, навантаження та інші. Придбання агрегата вартістю більше 3 млн грн не потребувало місцевого співфінансування.
Кривоозерська територіальна громада щиро завдячує нашим американським партнерам за підтримку і всебічну допомогу.
Щодня разом із проєктом «ГОВЕРЛА» ми стаємо спроможніші та сильніші, щоб виконувати свої повноваження задля добробуту жителів громади

.