ШАНОВНІ КРИВООЗЕРЦІ, ВЛАСНИКИ БІЗНЕСУ , СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКИ!

Відділ економічного розвитку та інвестицій Кривоозерської селищної ради доводить до Вашого відома :

Якщо Ви плануєте розширювати свій бізнес, впроваджувати нові напрямки роботи і шукаєте інвесторів, то ця інформація для Вас!

Міністерство економіки України спільно з Київською школою економіки з метою якісної підготовки до URC 2024 розпочинає збір пропозицій щодо економічно доцільних інвестиційних проектів в ключових сферах економіки для можливого їх представлення на URC 2024 широкому колу міжнародних партнерів: потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, комерційним банкам та представникам іноземних компаній.

Враховуючи наведене, пропонуємо Вам долучитись до збору пропозицій (інвестиційних проектів) шляхом заповнення відповідної форми за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfS9WnHFnn4WwTgSEF1Bor4lpVf6yc-VuZuY81rMvpKIBFW3A/viewform

Основні критерії для інвестиційних проектів: економічна доцільність або привабливість проекту для потенційних інвесторів; стадія проекту — через форму можуть бути подані проекти різної стадії готовності — від концептуального проекту до детально опрацьованого. Однак, для URC 2024 перевага буде віддаватись найбільш опрацьованим та готовим до реалізації проектам; бюджет проекту — від $1 млн.

Контактні особи для уточнення інформації: Роман Конік, rkonik@kse.org.ua; Ігор Руденко, irudenko@kse.org.ua

У разі наявності інвестиційних проектів, що відповідають основним критеріям для таких проектів, та заповнення форми, просимо надіслати на адресу департаменту економічного розвитку та регіональної політики облвійськадміністарції інформацію щодо такого проекту (назву та короткий опис). Інформацію просимо надсилати на електронну пошту: kapinvest.mk@ukr.net або erofeeva@mk.gov.ua.