Засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам та особам з інвалідністю.

Управління соціальної політики та охорони здоров’я Кривоозерської селищної ради

 Щоденна інформація

                                                                                           11.03.2021 року

 Засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам та особам з інвалідністю.

11 березня 2021 року заступником Кривоозерського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів-соціальних питань Наталією Дурачевською проведено чергове засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги гостро потребуючим громадянам та особам з інвалідністю, на якому були присутні члени комісії.

На порядок денний засідання комісії було винесено 19 звернень від громадян селища для надання матеріальної допомоги, в тому числі 18 звернень про надання матеріальної допомоги на лікування та 1 звернення для надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків після пожежі власного житлового будинку.

Після розгляду матеріалів даних справ, беручи до уваги акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, та виходячи з конкретних обставин, що склалися, комісія прийняла рішення – надати матеріальну допомогу на лікування: 6 онкохворим громадянам  громади в розмірі прожиткового мінімуму відповідної категорії та 1 жителю громади на ліквідацію наслідків після пожежі власного житлового будинку на березень 2021 року, 2 хворим особам на лікування в розмірі прожиткового мінімуму відповідної категорії після надходження коштів.

Начальник управління                                                                                            Олена МАРКІВ