УВАГА: КОНКУРС!

Первомайська районна державна адміністрація Миколаївської області оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Первомайського району.

Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Первомайського району

№ 377Первомайськ – Єрмолаївка3 оборотних рейсиЗвичайний
№ 383Первомайськ – Лозуватка3 оборотних рейсиЗвичайний
№ 390Первомайськ – Чаусове Друге4 оборотних рейсиЗвичайний
№ 392Первомайськ – Кумари4 оборотних рейсиЗвичайний
№ 394Первомайськ – Кінецьпіль   6 оборотних рейсівЗвичайний
№ 396Первомайськ – Вітольдів Брід3 оборотних рейсиЗвичайний

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081 (зі змінами).

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: 55200, Миколаївська область, м. Первомайськ, вулиця Чкалова, 12, відділ з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Первомайської районної державної адміністрації кабінет № 45, щоденно з 8.00 до 17.00 год., в п’ятницю з 8.00 до 15.45 год., крім вихідних.

Телефони для довідок: (05161) 7 55 42.

Документи подавати організатору конкурсу у 2-х закритих конвертах з позначкою № 1 та № 2. На конвертах вказувати дату проведення конкурсу відповідно до оголошення, назву та адресу претендента. В конверті №1 подаються документи для участі в конкурсі. В конверті № 2 інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами та словами.

Документи підприємств (організацій), що надійшли до конкурсного комітету пізніше встановленого терміну не розглядаються. 

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 27 серпня  2021 року до 15 год. 45 хв.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 10 вересня 2021 року за адресою: 55200, Миколаївська область, м. Первомайськ, вулиця Чкалова, 12, кабінет № 53 Первомайської райдержадміністрації. Початок роботи о 09 год. 30 хв. Реєстрація учасників конкурсу з 09 год. 00 хв.

Умови проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників розміщено на офіційному веб-сайті Первомайської державної адміністрації Миколаївської області http://pervomaysk.mk.gov.ua

Плата за участь у конкурсі не вноситься.

Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника), повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.

Конкурс на заміщення вакантних посад

1.Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Кривоозерської селищної ради та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Кривозерської селищної ради  Переглянути

2.Про затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Кривоозерської селищної ради Переглянути

3.Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції»,  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Переглянути