Відділ освіти

Конкурс на заміщення вакантних посад
 • Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора КУ «Кривоозерський ІРЦ»
  Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Комунальна установа «Кривоозерський інклюзивно – ресурсний центр» Кривоозерської селищної ради. Юридична адреса: 55104, Миколаївська область,смт Криве Озеро, вулиця Шевченка,будинок 58. Найменування посади та умови оплати праці: Директор комунальної установи «Кривоозерський інклюзивно – ресурсний центр» Кривоозерської селищної ради. Оплата праці директора установи здійснюється  відповідно до норм чинного законодавства. Кваліфікаційні вимоги до директора […]Детальніше »
 • Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора КУ «Кривоозерський ІРЦ»
  Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Комунальна установа «Кривоозерський інклюзивно – ресурсний центр» Кривоозерської селищної ради. Юридична адреса: 55104, Миколаївська область,смт Криве Озеро, вулиця Шевченка,будинок 58. Найменування посади та умови оплати праці: Директор комунальної установи «Кривоозерський інклюзивно – ресурсний центр» Кривоозерської селищної ради. Оплата праці директора установи здійснюється  відповідно до норм чинного законодавства. Кваліфікаційні вимоги до […]Детальніше »
 • Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти: Маломечетнянська початкова школа Кривоозерської селищної ради.
  Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти:  Маломечетнянська початкова школа Кривоозерської селищної ради. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають документи до конкурсної комісії за адресою смт Криве Озеро вул. 1 Травня, 15: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно […]Детальніше »
 • Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти: Березківська гімназія ім. О. Галущинського Кривоозерської селищної ради.
  Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти:  Березківська гімназія ім. О. Галущинського Кривоозерської селищної ради. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають документи до конкурсної комісії за адресою смт Криве Озеро вул. 1 Травня, 15: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних […]Детальніше »
 • Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти: Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №2 Кривоозерської селищної ради.
  Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти:  Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №2 Кривоозерської селищної ради.  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають документи до конкурсної комісії за адресою смт Криве Озеро вул. 1 Травня, 15: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди […]Детальніше »
 • Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти: Кривоозерська початкова школа № 1 Кривоозерської селищної ради.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають документи до конкурсної комісії за адресою смт Криве Озеро вул. 1 Травня, 15: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копію документа, що посвідчує особу та підтверджує […]Детальніше »
 • Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти: Опорний заклад «Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступені № 1» Кривоозерської селищної ради.
  Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти:  Опорний заклад «Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступені № 1» Кривоозерської селищної ради. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають документи до конкурсної комісії за адресою смт Криве Озеро вул. 1 Травня, 15: заяву про участь у конкурсі […]Детальніше »
 • Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти: Голосківська гімназія Кривоозерської селищної ради.
  Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти:  Голосківська гімназія Кривоозерської селищної ради. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають документи до конкурсної комісії за адресою смт Криве Озеро вул. 1 Травня, 15: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до […]Детальніше »
 • Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти: Великомечетнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради.
  Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника закладу освіти:  Великомечетнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради.  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають документи до конкурсної комісії за адресою смт Криве Озеро вул. 1 Травня, 15: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на […]Детальніше »