Новини

Останні новини
 • Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»
  Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі …Детальніше »
 • «Вистояли на Майдані — переможемо у війні»!
  Сьогодні відзначаємо 9-у річницю Революції Гідності в умовах повномасштабного вторгнення… Війна — це новий Майдан, але вже в межах всієї країни, всього світу. Гасло 21 листопада цього року: «Вистояли на …Детальніше »
 • Реєстрація народження дитини умовах воєнного стану
  Особливості реалізації права на державну реєстрацію народження під час дії воєнного стану – інформує Мінсоцполітики З метою забезпечення реалізації права на державну реєстрацію народження під час дії воєнного стану органами …Детальніше »
 • «Благодійний фонд «Сильні»
  Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин …Детальніше »
 • Інформаційна платформа «Діти війни»
  В Україні запрацював державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа «Діти війни», що допомагатиме правоохоронним органам збирати дані про юних українців, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти …Детальніше »
 • Поради від Мінрегіону: Як менше витрачати на тепло?
  1. Зменшіть температуру опалення; 2. Обирайте ощадливі засоби обігріву; 3. Підготуйте вікна; 4. Подбайте про утеплення дверей; 5. Зменшіть тепловитрати; 6. Піклуйтеся про тепло у під‘їзді та у будинку. Зазначимо, …Детальніше »
 • Ми українці й перемоги за нами, особливо у мовному плані
  Сьогодні головним завданням для українців є покращення знань солов’їної. Якщо є потреба, то перейти на неї у побуті, адже завдяки українській ми зможемо перемогти окупанта. У росії вже не буде …Детальніше »
 • Поради від Мінрегіон: Що робити, якщо зникло опалення?
  Триває розпочата Міністерством розвитку громад та територій України інформаційна кампанія «Готуймося!», спрямована на максимальне інформування громадян про підготовку до опалювального сезону 2022/23 років. Наразі розпочинається другий етап кампанії присвячений підвищенню …Детальніше »
 • Домедична допомога при гострому мозковому інсульті: що важливо робити і від чого слід утриматися
  Своєчасна допомога хворому з інсультом у перші години має принципове значення і значно підвищує шанси на успішне лікування та одужання.Інсульт — це небезпечне порушення мозкового кровообігу, яке вимагає невідкладного лікування, …Детальніше »
 • Безоплатні медичні послуги у випадку інсульту під час війни
  Програма медичних гарантій продовжує працювати навіть під час війни. Пацієнти, як і раніше, можуть отримувати пр безоплатно медичну допомогу, за яку сплачує держава. Українці, які – через бойові дії – …Детальніше »
 • Домедична допомога при гострому мозковому інсульті: що важливо робити і від чого слід утриматися
  Своєчасна допомога хворому з інсультом у перші години має принципове значення і значно підвищує шанси на успішне лікування та одужання.Інсульт — це небезпечне порушення мозкового кровообігу, яке вимагає невідкладного лікування, …Детальніше »
 • Міфи про інсульт
  Міф: При інсульті не можна перевозити хворого з дому до лікарні або з однієї лікарні до іншої Правда: Усі хворі з інсультом якомога швидше мають бути доправлені до лікарні, де можуть …Детальніше »
 • Що таке інсульт та як його розпізнати?
  Інсульт — це гострий стан, під час якого вражаються кровоносні судини головного мозку. Інсульт виникає, коли судина, по якій кров’ю переноситься кисень і поживні речовини, блокується тромбом (“бляшкою”) або розривається. …Детальніше »
 • Повідомляємо жителів смт Криве Озеро!
  У багатьох містах України вже стартував процес заміни назв об’єктів топоніміки, які носять імена діячів науки, культури та мистецтва країни-агресора. Повідомляємо жителів смт Криве Озеро! Відповідно до рішення виконавчого комітету …Детальніше »
 • Про субсидії та пільги
  Наближається опалювальний сезон, тож у наших громадян вже виникають питання щодо оформлення житлових субсидій. Як це зробити? Роз’яснюємо. Домогосподарствам, які уже отримують субсидію, звертатися нікуди не потрібно, виплати на опалювальний сезон …Детальніше »
 • Як уникнути інфекційних хвороб у місцях скупчення людей?
 • Як отримати інсулін в умовах воєнного стану?
 • До відома малих агровиробників!
  За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, тимчасово припиняється реєстрація заявок в системі Державного аграрного реєстру щодо отримання бюджетних субсидій на 1га сільгоспугідь та спеціальної бюджетної дотації за утримання …Детальніше »
 • Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за державною програмою Доступні ліки у воєнний час?
 • Як отримати антибіотики за електронним і паперовим рецептом?
 • Як отримати медичну допомогу у сімейного лікаря, терапевта або педіатра у воєнний час?
 • «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб»
  У Миколаївській області реалізується проєкт «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» (далі — Проєкт), діяльність якого здійснюється за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах …Детальніше »
 • Звернення-привітання Кривоозерського селищного голови з нагоди Дня захисників та захисниць України
  Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисників та захисниць України та День українського козацтва. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та …Детальніше »
 • «Дія. Цифрова освіта»
  Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», цілі якої: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно …Детальніше »
 • Перерахунок пенсії з 01.10.2022
  Частиною 2 статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон) передбачено, що починаючи з 01 січня 2018 року особам, які досягли віку 65 років та не …Детальніше »
 • Надано право подавати заяви на виплату пенсій через очільників громад
  Постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1042 “Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162” внесено зміни до пункту 1 …Детальніше »
 • ДЕСЯТЬ «ЗОЛОТИХ ПРАВИЛ» ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ
  Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області рекомендує дотримуватись загальних вимог  по профілактиці харчових отруєнь. Успіх в профілактиці шлунково-кишкових захворювань багато в чому залежить від населення, від його свідомості, …Детальніше »
 • НЕБЕЗПЕЧНИЙ ШКІДНИК ЯСЕНЕВА СМАРАГДОВА ВУЗЬКОЗЛАТКА
  Ясенева смарагдова вузькозлатка — Agrilus planipennis Fair.) (код ЄОКЗР: AGRLPL), входить до переліку шкідливих організмів ЄОКЗР A2, рекомендованих для регулювання. Жуки — ксилофаги заселяють здорові  дерева, а також дерева без зовнішніх …Детальніше »
 • Untitled
  ЩО РОБИТИ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ? В умовах війни важливо розуміти алгоритм дій у разі різних надзвичайних ситуацій. Одна з таких — радіаційна аварія. Радіаційна аварія — це порушення правил …Детальніше »
 • Чиста вода – запорука здоров’я
  Життя та здоров’я людини тісно пов’язані з навколишнім середовищем, де одним із найважливіших компонентів є вода. Чиста вода — це запорука нашого здоров’я і здоров’я наших дітей. Проте значна кількість …Детальніше »
 • ПРОФІЛАКТИКА ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ В ОСІННІЙ ПЕРІОД
  Щороку в осінньо-зимовий період реєструється зростання захворюваності респіраторно-вірусними інфекціями та грипом. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми …Детальніше »
 • Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Миколаївській області  повідомляє
  Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Миколаївській області  повідомляє,  що з квітня місяця 2022року  набрав чинності   Наказ від 07.04.2022 №209 Міністерства аграрної політики та продовольства України  про Гігієнічні вимоги …Детальніше »
 • КОМЕНТАР МІНЕКОНОМІКИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ ВІД 1 ЛИПНЯ 2022 Р. № 2352-ІХ “ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ОПТИМІЗАЦІЇ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН”
  Зміни до КЗпП Статтю 23 доповнити новою частиною в наступній редакції: «Роботодавець зобов’язаний інформувати працівників, які працюють за строковим трудовим договором, про вакансії, що відповідають їх кваліфікації та передбачають можливість …Детальніше »
 • ГРИБИ- це цінний харчовий продукт, однак серед грибів багато отруйних, які можуть викликати сильні отруєння, а іноді і смерть.
  Основні причини отруєнь: — вживання отруйних грибів; — неправильне приготування умовно-їстивних грибів; вживання старих або зіпсованих їстивних грибів; — вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі …Детальніше »
 • Харчові токсикоінфекції та їх профілактика
  Харчові токсикоінфекції – гострі хвороби з групи кишкових інфекцій, які виникають внаслідок уживання в їжу продуктів, що містять умовно-патогенні мікроби та (чи) їх токсини; характеризуються короткочасним перебігом із симптомами загальної …Детальніше »
 • Консультаційний пункт з питань цивільного захисту інформує
  Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою. У більшості …Детальніше »
 • Заходи щодо профілактики коронавірусу
   Наразі відомо, що новий коронавірус передається краплинним та контактним шляхами. Переважає контактний шлях, коли вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці), після торкання …Детальніше »
 • До уваги платників податків!
  Наказом ДПС України №173 від 28.03.2022 (із змінами та доповненнями) від 09.06.2022 за Головним управлінням ДІЇ у Волинській області закріплено виконання окремих повноважень Головного управління ДПС у Миколаївській області, в …Детальніше »
 • Як дистанційно змінити спосіб виплати пенсії?
  Змінити спосіб отримання пенсійних коштів з Укрпошти на банківську картку та навпаки можна не лише особисто у відділеннях Пенсійного фонду, а й онлайн. Зробити це можна в електронній формі через вебпортал електронни послуг. Як змінити спосіб виплати пенсії? Зайдіть до особистогокабінету на вебпорталі електронних послуг ПФУ за допомогою кваліфікованого електронного підпису: https://portal.pfu.gov.ua/. У …Детальніше »
 • Засідання Молодіжної ради
  Відповідно до Положення Молодіжної ради, 10.08.2022 року о 17:00 в кабінеті заступника селищного голови з соціальних питань, відбудеться засідання ради з питань організації «Дня молоді» та «Дня Незалежності України». Детальніше »
 • Можливість вибору способу виплати для отримання військових пенсій
  З 1 липня набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 19.06.2022 № 2314-IX, зокрема, …Детальніше »
 • ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄНЬ ГРИБАМИ
  Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує: ГРИБИ- це цінний харчовий продукт, однак серед грибів багато отруйних, які можуть викликати сильні отруєння, а іноді і смерть. Основні причини отруєнь: — вживання отруйних грибів; — неправильне приготування умовно-їстивних грибів; вживання старих або зіпсованих їстивних грибів; — вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають своїх небезпечних двійників). Запам’ятайте: …Детальніше »
 • Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Кривоозерської селищної ради
  Громадське обговорення Кривоозерська селищна рада пропонує всім мешканцям територіальної громади взяти участь в обговоренні, щодо перейменування  назв вулиць та провулків в смт Криве Озеро та населених пунктів громади Організатор громадського …Детальніше »
 • До уваги підприємців! Щодо застосування торгівельної надбавки!
  Шановні суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування! Повідомляємо Вам,  що відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України № 311 від 18.03.2022 р. та  № 488 від 29.04.2022 р.« Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 …Детальніше »
 • ПРИМІРНИЙ АЛГОРИТМ дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім”, “Повітряна тривога”
  І. Алгоритм дій вчителя та відповідальної особи під час проведення навчальних занять Підготовчі заходи: 1. Учасники освітнього процесу мають заздалегідь бути ознайомлені з місцем розташування споруд фонду захисних споруд, а …Детальніше »
 • Шановні жителі та гості громади
  Воєнний стан – це та нова реальність, яка диктує нові підходи та методи  не лише в роботі, а і в повсякденному житті кожного жителя нашої громади. Будь хто має усвідомлювати, …Детальніше »
 • Морозиво є улюбленими ласощами для дорослих та дітей і особливо в літку. Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області знайомить зі  існуючими стандартами морозива в Україні та як вибрати найкраще.
 • Суб’єктам господарювання !!!
  Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу про відповідальність передбачену Законом Україні «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну …Детальніше »
 • Обережно холера та ботулізм!
 • Суб’єктам господарювання !!!
  Незалежно від форм власності, які використовують на будь – якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів. Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  звертає увагу  на основні правила біобезпеки …Детальніше »
 • Інформаційна довідка для внутіршньо перміщених осіб
  Міжнародні організації Окрім допомоги на проживання внутрішньо переміщені особи також можуть розраховувати інші види підтримки, зокрема у вигляді грошових виплат від міжнародних організацій. Так. Кабінетом Міністрів України прийнято: Постанову від …Детальніше »
 • Ситуація станом на 20 липня 2022 року на території Кривоозерської громади
  Сьогодні 147 доба героїчного спротиву українського народу російській агресії. Ситуація станом на 20 липня 2022 року на території Кривоозерської громади спокійна та контрольована, функціонує уся соціальна, медична галузь, надаються послуги …Детальніше »
 • Західний кукурудзяний жук Diabrotica vilgifera virgifera Le Conte
  Небезпечним карантинним організмом для кукурудзи, який стрімко заселив значну територію Південної Європи і становить суттєву небезпеку сільському господарству України є західний кукурудзяний жук (діабротика) – Diabrotica virgifera virgifera Le Conte. …Детальніше »
 • Ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних хвороб
  Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує, що влітку зростає ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних хвороб, тому важливо дотримуватися рекомендацій, щоб уникнути таких випадківДетальніше »
 • Нарада з керівниками правоохоронних та контролюючих органів
  12 липня, під головуванням селищного голови відбулася робоча нарада з керівниками правоохоронних та контролюючих органів. В ході робочої наради обговорювалися питання забезпечення належної організації взаємодії між правоохоронними та контролюючими органами, …Детальніше »
 •  Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  повідомляє
  Кривоозерське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  повідомляє, що з 10.07.2022   набули чинності зміни до статті 13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та …Детальніше »
 • «Україна працює!»
  З початку повномасштабного вторгнення росії тисячі підприємств, у тому числі релоковані, вимушені працювати в нових умовах. Сотні тисяч співвітчизників покинули домівки та втратили роботу. Але економіка України має працювати — …Детальніше »
 • «Україна працює!»
  З початку повномасштабного вторгнення росії тисячі підприємств, у тому числі релоковані, вимушені працювати в нових умовах. Сотні тисяч співвітчизників покинули домівки та втратили роботу. Але економіка України має працювати — …Детальніше »
 • Американський білий метелик
  Американський білий метелик дуже красивий на вигляд – білосніжний, із шовковистим відливом. Іноді зустрічається з темними або жовто-коричневими цяточками на крилах. Голова, груди, ноги і черевце вкриті білими волосинками. Вусики …Детальніше »
 • Як запобігти харчових отруєнь під час воєнного стану
  У воєнний час волонтери займаються збором продуктів харчування та приготуванням їжі для цивільного населення та Збройних Сил України. У зв’язку з цим, зростає ризик харчових отруєнь серед населення.      Харчові …Детальніше »