Новини

Останні новини
 • До уваги керівників установ, підприємств і організацій та мешканців громади!
  До уваги керівників установ, підприємств і організацій та мешканців громади!Останнім часом до державної установи «Миколаївського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України» почастішали звернення мешканців області про заселення населених …Детальніше »
 • БОТУЛІЗМ
  БОТУЛІЗМ Проблема харчових отруєнь, викликаних збудником ботулізму з року в рік залишається актуальною. Ботулізм — це важке харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, що містять ботулотоксин; який виробляються бактеріями Clostridium botulinum-мікроорганізмами,  які сприяють …Детальніше »
 • До уваги внутрішньо переміщених осіб  
  До уваги внутрішньо переміщених осіб   ОГОЛОШЕННЯ Кривоозерська селищна рада на виконання постанови Кабінету Міністрів  України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», резолюції начальника Миколаївської обласної військової адміністрації до документу від 08.08.2023                   № 4172/05-33/2-23 …Детальніше »
 • ⚠️ Оголошено відбір поліцейських офіцерів громад Миколаївщини
  ⚠️ Оголошено відбір поліцейських офіцерів громад Миколаївщини У рамках реалізації на території Миколаївської області проєкту «Поліцейський офіцер громади», оголошено конкурсний відбір на посади поліцейських з обслуговування 17-ти територіальних громад, а …Детальніше »
 • Ревізія проблем — це «генеральне прибирання» в зоні вашої відповідальності.
  Ревізія проблем — це «генеральне прибирання» в зоні вашої відповідальності.Експерти радять виконувати техніку кожного разу, коли руки опускаються від кількості задач у голові.Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» …Детальніше »
 • Додаткові 1,5 мільярди гривень коштів ЄІБ буде спрямовано на проєкти відновлення в регіонах
  Додаткові 1,5 мільярди гривень коштів ЄІБ буде спрямовано на проєкти відновлення в регіонах28 серпня відбулося засідання Міжвідомчої комісії щодо розподілу першого траншу коштів European Investment Bank Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на відновлення …Детальніше »
 • Оголошено конкурс!
  Оголошено конкурсЗа ініціативи Миколаївської обласної військової адміністрації спільно з Регіональним фондом підтримки підприємництва у Миколаївській області оголошено конкурс серед підприємців Миколаївської області на отримання фінансової підтримки.За умовами відкритого конкурсного відбору …Детальніше »
 • «Рівний з рівним»: Триває прийом заяв до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»
  «Рівний з рівним»: Триває прийом заяв до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»Продовжується процес прийому заяв на участь у пілотному проєкті Мінветеранів із започаткування в Україні інституту помічника ветерана. Експеримент охоплює чотири області, …Детальніше »
 • Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки».
  Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.Дякувати — …Детальніше »
 • Ми часто чуємо «у мене якась апатія», «мене накриває депресія…», та чи правильно розуміємо ці терміни? Чи знаємо, у чому різниця? Чи можемо відрізнити сильну втому від хвороби?
  Ми часто чуємо «у мене якась апатія», «мене накриває депресія…», та чи правильно розуміємо ці терміни? Чи знаємо, у чому різниця? Чи можемо відрізнити сильну втому від хвороби?Гортаємо далі словник …Детальніше »
 • Вимоги до здійснення державного контролю
  Первомайське районне управління Головного управлінняДержпродспоживслужби в Миколаївській області надає посилання наінформаційні матеріали щодо виконання вимог законодавства про харчовіпродукти, вимоги до здійснення державного контролю та звертає увагу навідповідальність ВСІХ операторів ринку …Детальніше »
 • «У що я вірю?», «Чого я хочу?», «Яка я людина?»
  «У що я вірю?», «Чого я хочу?», «Яка я людина?»Коли чергова криза вибиває ґрунт з-під ніг, можна відчути, що ви більше не знаєте, ким ви є. Зібрати себе заново — …Детальніше »
 • Для кандидатів у помічники ветеранів працюють телефонні лінії інформаційної підтримки Мінветеранів
  Для кандидатів у помічники ветеранів працюють телефонні лінії інформаційної підтримкиМінветеранів через інформаційний портал Е-ветеран https://eveteran.gov.ua приймає заяви на конкурсний відбір кандидатів на посади помічників ветерана у межах пілотного проєкту. Експеримент триває у Миколаївській, …Детальніше »
 • Як підготувати дитину до школи: режим дня, стосунки з однокласниками, безпека
  Як підготувати дитину до школи: режим дня, стосунки з однокласниками, безпекаСкоро до школи, і в реаліях сьогодення з’являється значно більше пунктів про які треба подбати. Найважливіший з них — безпека …Детальніше »
 • За сприяння Мінветеранів в Україні відкрито шість Центрів ветеранського розвитку
  За сприяння Мінветеранів в Україні відкрито шість Центрів ветеранського розвиткуМіністерство у справах ветеранів України продовжує створення мережі Центрів ветеранського розвитку. Вони є важливою складовою у процесі формування й реалізації державної …Детальніше »
 • СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ, ВІЛЬНІ…
  СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ, ВІЛЬНІ…Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.ІГОР БОГДАНОВ — автоспортсмен, волонтер (м. Вознесенськ)Ігор Богданов на початку …Детальніше »
 • Відбір у помічники ветерана: На всі запитання будуть відповіді
  ❓Відбір у помічники ветерана: На всі запитання будуть відповіді Мінветеранів дає докладні роз’яснення на типові питання, що турбують потенційних кандидатів-учасників пілотного проєкту. ➡️Докладніше про умови участі у відборі, посадовий функціонал, …Детальніше »
 • У вівторок, 22 серпня, відбувся брифінг за участі начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Олени Сичугової
  У вівторок, 22 серпня, відбувся брифінг за участі начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Олени СичуговоїГоворили на такі теми:– виплата одноразової грошової допомоги до Дня Незалежності України: …Детальніше »
 • Зустрічаємо молодих, вродливих хлопців і дівчат, а потім помічаємо, що хтось із них втратив ногу чи руку, а дехто й обидві кінцівки.
  Зустрічаємо молодих, вродливих хлопців і дівчат, а потім помічаємо, що хтось із них втратив ногу чи руку, а дехто й обидві кінцівки. У голові зринає вихор запитань: як поводитися? відвести …Детальніше »
 • Щоб приборкати тривогу, варто відділити речі, які підвладні вам, від тих, які ні Що ви дійсно можете проконтролювати? А на що ніяк не вплинете?
  Щоб приборкати тривогу, варто відділити речі, які підвладні вам, від тих, які ні Що ви дійсно можете проконтролювати? А на що ніяк не вплинете? Намалюйте від руки «кола контролю» та …Детальніше »
 • Турбота про мозок і ментальні ресурси
  ⚡️Турбота про мозок і ментальні ресурси З дитинства нас вчать піклуватися про фізичне здоров’я. На жаль, мало розповідають, як берегти ресурси нервової системи. Але хіба хто скаже, що мозок є …Детальніше »
 • «Супермаркет рішень для громад». Такий цифровий банк послуг з відбудови та розвитку територій започаткувала Асоціація малих міст України.
  🏪 «Супермаркет рішень для громад». Такий цифровий банк послуг з відбудови та розвитку територій започаткувала Асоціація малих міст України. Тепер в цій «онлайн-скарбниці» є рішення від Всеукраїнської програми ментального здоров’я …Детальніше »
 • «Рівний з рівним»: Триває прийом заяв до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»
  ☝🏻«Рівний з рівним»: Триває прийом заяв до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана» Продовжується процес прийому заяв на участь у пілотному проєкті Мінветеранів із започаткування в Україні інституту помічника ветерана. Експеримент …Детальніше »
 • Як ви сьогодні? Простежте, як проходить ваш день. Чи дійсно ви присутні там, де перебуваєте фізично?
  Як ви сьогодні? Простежте, як проходить ваш день. Чи дійсно ви присутні там, де перебуваєте фізично?Якщо відповіді на ці питання губляться у вихорі тривожних думок, це може свідчити про те, …Детальніше »
 • BetterMe: Mental Health – мобільний застосунок для підтримки емоційного здоровʼя та боротьби зі стресом
  📱BetterMe: Mental Health – мобільний застосунок для підтримки емоційного здоровʼя та боротьби зі стресом Уявіть, що поруч із вами завжди є персональний коуч з ментального здоров’я – він і про …Детальніше »
 • Як дбати про емоційну стійкість?
  Як дбати про емоційну стійкість Дотримуйся своїх цінностей.Цінності визначають, якою людиною ти хочеш бути, як хочеш ставитися до людей, що оточують і світу, яким сенсом хочеш наповнити своє життя.Як визначити …Детальніше »
 • На подкаст «Простими словами» до Марка Лівіна та Софії Терлез завітав доктор медичних наук, психотерапевт Олег Чабан
  На подкаст «Простими словами» до Марка Лівіна та Софії Терлез завітав доктор медичних наук, психотерапевт Олег Чабан. У 8 випуску поговорили про те, чому Олена Зеленська взялася за психічне здоровʼя, …Детальніше »
 • Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Тому часто не відчуваємо, наскільки стали емоційно виснаженими та вразливими.
  Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Тому часто не відчуваємо, наскільки стали емоційно виснаженими та вразливими.Ми довго не можемо заснути, а вранці – встати з ліжка.Кожен …Детальніше »
 • Регіональні координатори Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? розпочинають визначення прогалин в системі надання психосоціальних послуг на місцях.
  Регіональні координатори Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? розпочинають визначення прогалин в системі надання психосоціальних послуг на місцях. Вже проведено картування відповідних сервісів: з’ясовано, хто та де їх здійснює. В …Детальніше »
 • Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
  Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людиниКонсультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з …Детальніше »
 • Для кандидатів у помічники ветеранів працюють телефонні лінії інформаційної підтримки
  Для кандидатів у помічники ветеранів працюють телефонні лінії інформаційної підтримкиМінветеранів через інформаційний портал Е-ветеран https://eveteran.gov.ua приймає заяви на конкурсний відбір кандидатів на посади помічників ветерана у межах пілотного проєкту. Експеримент …Детальніше »
 • Як протидіяти булінгу в школі?
  Як протидіяти булінгу в школі? У школі діти вчаться будувати контакти, вирішувати конфлікти, лідирувати та підкорятися. Це найбільше місце соціалізації, де дитина отримує першу (і не завжди добру) систему оцінки. …Детальніше »
 • Тривога краде думки?
  Тривога краде думки Тривалі стрес і втома можуть затьмарювати нашу свідомість. Коли емоції переповнюють, ми ніби втрачаємо зв’язок із реальністю, і з повноцінного життя переходимо на режим «існування». Усвідомленість — …Детальніше »
 • Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до лав Збройних Сил України
  Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до лав Збройних Сил УкраїниДетальніше »
 • Як керівник. Як підтримати співробітників?
  Як керівник. Як підтримати співробітниківЯк керівник ти маєш багато можливостей, щоб підтримувати ментальне здоров’я своїх співробітників.• Розкажи про навички самодопомоги. Спробуй навчити команду тих вправ, які допомагають особисто тобі. Або …Детальніше »
 • «Рівний з рівним»: Триває прийом заяв до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»
  «Рівний з рівним»: Триває прийом заяв до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»Продовжується процес прийому заяв на участь у пілотному проєкті Мінветеранів із започаткування в Україні інституту помічника ветерана. Експеримент охоплює …Детальніше »
 • Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до лав Збройних Сил України
  Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до лав Збройних Сил УкраїниДетальніше »
 • Людина, яка переживає обстріл рідної домівки, зазнає сильного стресу, і не завжди помічає, як опиняється на вулиці босоніж чи без речей першої необхідності.
  Людина, яка переживає обстріл рідної домівки, зазнає сильного стресу, і не завжди помічає, як опиняється на вулиці босоніж чи без речей першої необхідності. Справа рятувальників — відвести постраждалих на безпечну …Детальніше »
 • Вправи, що допоможуть заснути
    Вправи, що допоможуть заснути У складні для психіки періоди сон переходить у так звану «стадію очікування» — ми наче спимо, але готові будь-якої миті бігти до укриття. Сон — …Детальніше »
 • У Миколаєві стартувало навчання помічників ветерана
  У Миколаєві стартувало навчання помічників ветеранаУ понеділок, 14 серпня, у Центрі ветеранського розвитку, що нещодавно був відкритий на базі Чорноморського національного університету ім. П. Могили у Миколаєві, відбулося перше заняття …Детальніше »
 • Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до лав Збройних Сил України.
  Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до лав Збройних Сил УкраїниДетальніше »
 • Миколаївська область першою починає процес навчання помічників ветерана
  Миколаївська область першою починає процес навчання помічників ветерана Першими процес навчання помічників ветерана починає Миколаївська область. Заняття стартують 14 серпня об 11:00 у центрі ветеранського розвитку, який нещодавно було відкрито …Детальніше »
 • Як підтримати людину в сильному стресі?
  Як підтримати людину в сильному стресіДля непрофесіонала вкрай важко достукатися до людини в стані сильного стресу, бо:людина може не пам’ятати навіть власного імені, де живе й коли народилася. Може бути …Детальніше »
 • УВАГА! Важлива інформація!
  УВАГА! Важлива інформація!Шановні мешканці Миколаївської області! Миколаївська обласна військова адміністрація попереджає, що 17 та 18 серпня 2023 року на території м. Южноукраїнська та Вознесенського району проводитимуться багатоступеневі командно-штабні навчання з …Детальніше »
 • Для успішної реєстрації пРРО треба знати та мати:
  Для успішної реєстрації пРРО треба знати та мати: електронний підпис і пароль до нього; електронну пошту та контактний телефон; адресу місця ведення діяльності (згідно договору оренди або адресу згідно права …Детальніше »
 • Кривоозерська Державна податкова інспекція інформує
  1. Обрати програмне забезпечення. На порталі ДПСУ у відповідному розділі банеру «Програмні РРО» розміщені безкоштовні програмні РРО. 2. Отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) для відповідальної особи. На веб-порталі КЕП ДПС …Детальніше »
 • Кривоозерська Державна податкова інспекція інформує
 • Кривоозерська державна податкова інспекція інформує
 • До уваги суб’єктів господарювання!
  Законом України від 30 червня 2023 року №3219ІХ відновлено відповідальність суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – …Детальніше »
 • Кривоозерська Державна податкова інспекція
  Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення …Детальніше »
 • Громадська організація «Зелена альтернатива України»
  Громадська організація «Зелена альтернатива України» інформує:Детальніше »
 • З наступного тижня стартує навчання помічників ветеранів у Центрах ветеранського розвитку
  У 32 громадах чотирьох областей завершується робота комісій з відбору кандидатів до участі у пілотному проєкті Мінветеранів з розбудови інституту помічника ветерана. Вже понад 340 громадян, які відповідають критеріям до …Детальніше »
 • Техніка вирішення проблем «Стій— Думай—Дій»
  Техніка вирішення проблем «Стій— Думай—Дій»У кризових ситуаціях людина може почуватися розгубленою й безпорадною. У тебе виникає логічне бажання допомогти, переклавши все на свої плечі. Але тоді людина ще більше зневіриться …Детальніше »
 • Як підтримати людину в сильному стресі?
  Як підтримати людину в сильному стресіДля непрофесіонала вкрай важко достукатися до людини в стані сильного стресу, бо:людина може не пам’ятати навіть власного імені, де живе й коли народилася. Може бути …Детальніше »
 • «Ти як?»
  Буває, що у відповідь хочеться кричати. Гнів, страх, розпач переростають в агресію, і контролювати цей клубок емоцій стає надзвичайно важко: ми буквально відчуваємо бажання трощити меблі, жбурляти речі, навіть робити …Детальніше »
 • Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до лав Збройних Сил України🇺🇦
  Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до лав Збройних Сил УкраїниДетальніше »
 • Стартував Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді
  Стартував Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молодіНаціональне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за організаційної підтримки Спілки молодих державних службовців України …Детальніше »
 • Повномасштабна війна зачепила кожного з нас.
  Повномасштабна війна зачепила кожного з нас. На жаль, багатьом довелось пережити полон, тортури, насильство. Тисячі українців – і цивільних, і військових – досі перебувають у заручниках ворога.Як допомогти пережити цей …Детальніше »
 • Боротьба з амброзією полинолистою.
  Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.) – вид трав’янистих рослин із родини Айстрових (Asteraceae). Батьківщина – Північна Америка. За життєвою стратегією – це небезпечний бур’ян, який засмічує подвір’я та вулиці, присадибні ділянки, сади, парки, …Детальніше »
 • Як школа може піклуватися про ментальне здоров’я дитини
    Школа – це місце, де поза домом діти проводять багато часу. Та й із вчителями спілкуються іноді частіше, ніж із батьками. А ще, втомлених після роботи маму з татом …Детальніше »