Новини

Останні новини
 • Протокол громадських слухань
 • Довідка про громадське обговорення
 • Довідка про консультації
 • Сказ – це небезпечне інфекційне захворювання спільне для тварин та людей
  Сказ – це гостре інфекційне захворювання тварин та людини, спричинене нейротропним рабдовірусом, Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням квалфікованої медичної допомоги …Детальніше »
 • Експлуатаційний дозвіл: для кого він необхідний, та як проводиться його видача, анулювання, тимчасове припинення дії, переоформлення та  поновлення дії.
  Експлуатаційний дозвіл – це документ дозвільного характеру, який видається операторам ринку харчових продуктів територіальним органом Держпродспоживслужби — Первомайським  районним  управлінням Головного  управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.  Відповідно до частини 1 …Детальніше »
 • Запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”
  Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”. Таке рішення є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики. Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та …Детальніше »
 • Всеукраїнський спортивний марафон “Крок”
  З метою подовження сталої підтримки Збройних сил України та беручи до уваги відзначення 06 квітня у світі Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, Національним Фестивалем “Код Нації” оголошено проведення …Детальніше »
 • До уваги!
  ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Чи підтримуєте Ви перейменування: вулиці Пархоменка на вулицю Бойківська вулиці 8-го Березня на вулицю Березнева вулиці Гоголя на вулицю Відродження …Детальніше »
 • ПРОФІЛАКТИКА ОТРУЄНЬ ПЕСТИЦИДАМИ: ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ПЕСТИЦИДАМИ
  Неконтрольоване застосування пестицидів створює вагому еколого-гігієнічну проблему внаслідок підвищення ризику захворювання всього населення. В організм людини отрутохімікати можуть потрапити через органи дихання, шкіру, шлунково-кишковий тракт та викликати певні порушення його …Детальніше »
 • Реєстрація пасік та заходи профілактики, направлені  на запобігання захворювання та попередження  отруєння бджіл.
           Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 19 лютого 2021 року № 338 «Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки» всі суб’єкти господарювання зобов’язані провести реєстрацію своїх пасік.  …Детальніше »
 • Міністерство закордонних справ України організовує онлайн-брифінг
  Міністерство закордонних справ України організовує онлайн-брифінг, який відбудеться 16.04.2024 о 15:00. Ключовою метою заходу стане презентація функціональних можливостей Міжнародної платформи економічної дипломатії Nazovni  https://cutt.ly/swI7KAmS. Сервіс МП Nazovni відкриває унікальну можливість українським …Детальніше »
 • Захисти майбутнє!
  Долучайся до 13 бригади Національної гвардії України «Хартія» — впливай на світ навколо себе та зроби його кращим для наступних поколінь.   Детальніше »
 • До відома агровиробників та переробних підприємств!
  Доводимо до відома, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини надасть дизельні генератори потужністю до 550 кВА виробникам сільськогосподарської продукції, які відіграють важливу роль у …Детальніше »
 • Щодо повідомлення RASFF № 2024.2121-fup4
         Первомайським районним управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 28.03.2024 № 11.1.3-21/6261 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів …Детальніше »
 • Додаткове інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань
  Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та офіційне повідомлення про оприлюднення громадських слухань Кривоозерська селищна  рада повідомляє, що відповідно до п. 8 «Порядку …Детальніше »
 • Долучайся і перетворюй свою лють на зброю!
  Об’єднана штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах.Детальніше »
 • Ціни на житлово-комунальні послуги та продукти харчування на контролі
  Урядом відновлюються позапланові перевірки у сфері надання житлово-комунальних послуг. Відповідну постанову №261 ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 8 березня 2024 року, шляхом внесення змін до постанови №303 від 13.03.2022, яка встановлювала мораторій …Детальніше »
 • ШАНОВНІ КРИВООЗЕРЦІ, ВЛАСНИКИ БІЗНЕСУ , СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКИ!
  Відділ економічного розвитку та інвестицій Кривоозерської селищної ради доводить до Вашого відома : Якщо Ви плануєте розширювати свій бізнес, впроваджувати нові напрямки роботи і шукаєте інвесторів, то ця інформація для …Детальніше »
 • Як отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів?
  Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що Наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 №733 затверджено «Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на …Детальніше »
 • «Кожен  крок  в  допомогу ЗСУ!»
  З 01 по 30 квітня 2024 року в закладах освіти Миколаївської області заплановано проведення відкритого обласного благодійного бігового челенджу серед  освітян,  учнівської  та  студентської  молоді  «Кожен  крок  в  допомогу ЗСУ!». Основна …Детальніше »
 • 10-та річниця Національної гвардії України
  Сучасна Національна гвардія України – підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції. Була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». …Детальніше »
 • ЙОДОДЕФІЦИТ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ І ЯК УБЕРЕГТИСЯ
       Мінеральні речовини входять до складу всіх клітин і тканин організму, гормонів та ферментів. Вони потрібні для нормальної діяльності серцево-судинної, нервової, м’язової та інших систем, беруть участь у синтезі важливих сполук, обмінних процесах, кровотворенні, травленні, нейтралізації шкідливих речовин, у побудові тканин …Детальніше »
 • Як зберегти вітамін С при приготуванні продуктів?
  З настанням весни в організмі людини відчувається дефіцит вітамінів. Для людей вітамін С – життєво необхідна поживна речовина. Прикладом негативного впливу дефіциту цього вітаміну може бути хвороба цинга, на яку страждали мореплавці в минулому. Вітамін С є антиоксидантом, захищає серцево-судинну систему, бере участь в утворенні колагену, покращує засвоєння заліза, забезпечує здоров’я очей …Детальніше »
 • Що таке збалансоване харчування і як його збалансувати?
  Для гарного самопочуття важливе збалансоване харчування, щоб організм отримував всі необхідні для нього речовини. Для гарного самопочуття важливе збалансоване харчування, щоб організм отримував всі необхідні для нього речовини. З його допомогою можна не тільки зміцнити здоров’я, але і скинути/набрати вагу. Важливо знати і враховувати існуючі рекомендації і правильно скласти меню. Що значить збалансоване харчування? Збалансоване харчування — це харчування, при …Детальніше »
 • Трансжирні кислоти та їхні вплив на організм людини
  На виконання п. 17 наказу Держпродспоживслужби «Уведення в дію рішення колегії Держпродспоживслужби від 02 лютого 2024 року» від 06 березня 2024 року   № 139  Первомайське районне  управління  Головного управління …Детальніше »
 • До відома аграріїв та громадян!
            Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». …Детальніше »
 • ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ  ТА КЕРІВНИКИ УСТАНОВ!
  ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ  ТА КЕРІВНИКИ УСТАНОВ! Доводимо до Вашого відома, що 20-21 березня 2024 року у Києві відбудеться щорічний Форум – «Smart Building», присвячений тематиці Смарт Сіті та відновленню інфраструктурних об’єктів України. …Детальніше »
 • До відома аграріїв!
  Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних націй (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть насіння сої та соняшника малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять …Детальніше »
 • Щодо повідомлення RASFF № 2024.1278-fup17
  Первомайським районним управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 14.03.2024 № 11.1.3-21/5185, щодо повідомлення RASFF від 13 березня 2024 року №2024.1278-fup17, стосовно виявлення Salmonella spp. в …Детальніше »
 • Щодо повідомлення RASFF № 2024.0905-fup8
  Первомайським районним управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від від 14.03.2024 № 11.1.3-21/5165 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) …Детальніше »
 • ВОДА – це ЖИТТЯ!
  А хороша вода — це гарне життя! Вона дарує міцний імунітет та профілактику понад сотні діагнозів!   5 явних переваг води. Знімаєстрес. Нашорганізм на 80% складається із  води. Зменшення її  вмісту лише на 2% веде  до помітного зниження енергії та працездатності мозку. Подальше  зневоднення  підвищує рівень кортизолу — гормону стресу. Тому при головному болі, …Детальніше »
 • Морська піхота: Свідомий вибір кращих!
  Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу! Військово-Морські Сили Збройних Сил України запрошують громадян на військову службу за контрактом. Телефонуйте за номером +38 097 041 17 55Детальніше »
 • Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та офіційне повідомлення про оприлюднення громадських слухань
  Кривоозерська селищна  рада повідомляє, що відповідно до п. 8 «Порядку  проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. …Детальніше »
 • Державна реєстрація потужності, отримання експлуатаційного дозволу  (залежності від виду діяльності) є обов’язковою для ВСІХ суб’єктів господарювання, всіх форм власності
  Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області наголошує на  відповідальності  ВСІХ операторів ринку (юридичні особи, фізичні особи-підприємці, фізичні осіб) за порушення  законодавства про харчові продукти та неухильному всіма виконанні …Детальніше »
 • До УВАГИ платників податків !!!
  З метою забезпечення суспільства своєчасною, достовірною i повною довідковою інформацією на сайті ДПС України в межах створення Електронної інформаційної системи (Електронного уряду) функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий pecypc (далі — 3IP) доступ …Детальніше »
 • Щодо протидії поширення неякісних ветеринарних препаратів
  Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною …Детальніше »
 • 210 річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
  9 березня відзначається 210 річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Його творчість — це наша …Детальніше »
 • ФАО надасть українським фермерам насіння ярої пшениці
  Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) у співпраці з Міністерство аграрної політики та продовольства України надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять …Детальніше »
 • Щодо протидії поширення неякісних ветеринарних препаратів
  Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною …Детальніше »
 • До відома операторів ринку – експортерів меду.
  Європейською комісією з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів було внесено зміни до Регламента ЄС 2022/2292 шляхом прийняття делегованого Регламента ЄС 2023/2652 від 15.09.2023, відповідно до якого партії меду …Детальніше »
 • Як захиститись від інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом?
  Інфекційні захворювання до теперішнього часу є найбільш поширеними захворюваннями в усьому світі. Гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, дифтерія, кашлюк, правець, краснуха, пневмококова, менінгококова інфекція, туберкульоз, інфекційний мононуклеоз, скарлатина, коронавірус… Ці …Детальніше »
 • Щодо  профілактики недопущення занесення та поширення збудника АЧС
  Первомайське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує про те, що  відбулося  засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Первомайській районній військовій адміністрації Протоколу від 27.02.2024 №1. Виконання Рішення …Детальніше »
 • Щодо протидії поширення неякісних препаратів
  Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною …Детальніше »
 • Щодо повідомлення RASFF № 2024.1115
  Україна як кандидат на вступ до Європейського Союзу використовує національну систему контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів, еквівалентну системі Європейського Союзу, що базується на важливому принципі забезпечення контролю «від …Детальніше »
 • Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 23.02.2024 р.
  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 23.02.2024 р.Детальніше »
 • ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ
  На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України, 26 лютого об 10:00 у великій залі адмінбудівлі селищної ради відбудуться громадські слухання про виконання бюджету Кривоозерської селищної територіальної громади за 2023 рік. …Детальніше »
 • Ставай частиною легенди! Долучайся до сильних, мужніх та незламних! Вступай до лав 79 окремої десантно-штурмової бригади! Разом до Перемоги!
 • Команда Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» продовжує підтримувати нашу громаду
  14 лютого 2024 року пройшла онлайн-зустріч селищного голови, профільних працівниками відділів Кривоозерської селищної ради з представниками проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Абрамовою Євгенією та Романом Романенко. Під час конференції експерт надав роз’яснення …Детальніше »
 • РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ — ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я Частина перша: «Поняття про раціональне харчування»
  Їжа – це “пальне”, без якого організм не може функціонувати, вона дає нам енергію, котра забезпечує нормальну роботу організму, будування й оновлення всіх його структур. Треба усвідомлювати, що надлишок енергії так само небезпечний, як і її нестача.      Раціональне харчування – це повноцінне харчування людей …Детальніше »
 • Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 09.02.2024 р. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 09-02-4661-24
  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінкиДетальніше »
 •   Як запобігти виникненню кишкових захворювань внаслідок вживання  питної води
       На території Миколаївської області, внаслідок збройної агресії російської федерації проти  України, в тому числі  після підриву греблі Каховської ГЕС відбувається забруднення поверхневих вод та підземних водоносних горизонтів,  які використовуються …Детальніше »
 • З 1 жовтня 2023 року частково змінено вимоги щодо проведення медогляду
  Зміни щодо медоглядів працівників, які здійснюють діяльність, пов’язану з обслуговуванням населення, запроваджені Законом №2573 від 06.09.2023 «Про систему громадського здоров’я». При цьому в ч.2 ст.45 цього Закону вказано, що періодичні …Детальніше »
 • ВПЛИВ ТЮТЮНОПАЛІННЯ на ЗДОРОВ’Я та ЖИТТЯ ЛЮДИНИ Частина шоста: З чого почати щоб кинути палити
  Кинути палити досить непросто. Основним та самим простим способом позбавлення нікотинової залежності є проста відмова від паління. Але цей спосіб є найбільш важким, тому що для цього необхідна велика сила …Детальніше »
 • ВПЛИВ ТЮТЮНОПАЛІННЯ на ЗДОРОВ’Я та ЖИТТЯ ЛЮДИНИ Частина п’ята: Залежність від нікотину
  Перший крок позбутися від тютюнової залежності – це визнання цієї проблеми та її усвідомлення. Існують такі аспекти залежності від нікотину: Психологічний. Психологічна, або емоційна, залежність від нікотину полягає у тому, …Детальніше »
 • Чи підтримуєте Ви перейменування:
  вулиці Пархоменка на вулицю Бойківська вулиці 8-го Березня на вулицю Березнева вулиці Гоголя на вулицю Відродження вулиці 1-го Травня на вулицю Ярослава Мудрого провулку 1-го Травня на провулок Світлани Полухіної …Детальніше »
 • ВПЛИВ ТЮТЮНОПАЛІННЯ на ЗДОРОВ’Я та ЖИТТЯ ЛЮДИНИ Частина четверта: Підліток і тютюнопаління.
   Нікотинова залежність сьогодні поширюється серед народних мас з такою швидкістю, що її не встигають зупинити або хоча б сповільнити навіть при всіх спробах. Їй підвладні всі: жінки та чоловіки, молодь …Детальніше »
 • До відома
  У зв’язку із тимчасовою технічною проблемою в роботі Кабінету бронювання заявки на бронювання прийматимуться на електронну пошту: bronagro2024@gmail.com До заявки на бронювання додається: ▪️список на бронювання військовозобов’язаних (у двох форматах Excel …Детальніше »
 • ВПЛИВ ТЮТЮНОПАЛІННЯ на ЗДОРОВ’Я та ЖИТТЯ ЛЮДИНИ. Частина третя: Види паління.
  Активне паління – це свідомий (інколи не свідомий) вибір людини. Пасивне паління – називають процес, коли люди, які вдихають вторинний тютюновий дим, що виділяються з сигарети та той дим, що …Детальніше »
 • 30 січня 2024 року проведено Гойдаївський старостинський день
  Ціль проведення старостинського дня є — висвітлення виконаної роботи старости на підпорядкованому старостинському округу, за період на посаді старости. Учасниками стали: селищний голова Павло Бузінський, староста Гойдаївського старостинського округу Сорока …Детальніше »
 • Знову страшна звістка обпікає болем наші серця…
  У бою за незалежність України з російським окупантом загинув мешканець смт Криве Озеро, Фадєєв Василь Сергійович 13 січня 2001 року народження. Народився Василь Сергійович в смт Криве Озеро, закінчив Кривоозерську …Детальніше »