Новини

Громадське обговорення

Кривоозерська селищна рада пропонує всім мешканцям територіальної громади взяти участь в обговоренні, щодо перейменування  назви провулку в смт Криве Озеро

  1. Організатор громадського обговорення.

Виконавчий комітет Кривоозерської селищної ради

  1. Найменування провулку, якому пропонується присвоїти нову назву смт Криве Озеро провулок Гуртового
  2. Назва фізичної особи, що пропонується присвоїти провулку, та обґрунтування такої пропозиції.

Пропонується найменувати провулок Гуртового в провулок Геннадія Дуброва. на честь військовослужбовця, який загинув під час виконання бойового завдання.

  1. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі, назви історичної події. Виконавчий комітет Кривоозерської селищної ради
  2. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, реєстрація учасників.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 12 липня 2022 року у формі електронних консультацій.

  1. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій.

Відділ містобудування та архітектури, смт Криве Озеро, майдан Незалежності, 1, телефон: 2-42-23. та електронна скринька для подання пропозицій або зауважень в режимі електронного листування: selraada@ukr.net. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

  1. Місцезнаходження організатора громадського обговорення, за яким можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

смт Криве Озеро, майдан Незалежності, 1, телефон: 2-42-23

  1. Прізвище та ім’я особи, визначеною відповідальною за проведення громадського обговорення. Начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор Чухрій Ю.В.
  2. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення.

До 12 липня 2022 року в  районній газеті «Кривоозерщина» та на офіційному сайті Кривоозерської селищної ради.

Останні новини