Запобігання корупції

  У разі коли особі стали відомі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками Кривоозерської селищної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, особа може повідомити інформацію поштою, від викривача особисто до селищної ради, направити електронною поштою на адресу czmr777kroz@gmail.com, через телефонну лінію або через спеціальну форму:

 • Контактна особа для здійснення повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»: начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та зв’язків з правоохоронними органами Кривоозерської селищної ради (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції) — Волошанівський Ігор Миронович ( адреса: Майдан Незалежності, 1, смт. Криве Озеро, Миколаївської області, 55104, ІІІ поверх, каб.36).
 • Усне повідомлення може надійти через телефонну лінію — (05133) 2-42-23.
 • Електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні та виявленні корупції (викривачів): czmr777kroz@gmail.com.
 • Режим роботи: понеділок — четвер: з 8 год. 00 хв. до 17 год.15 хв., п’ятниця: з 8 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 13 год.

     

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» можуть направлятись без зазначення авторства. Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

    Повідомити про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» можна шляхом заповнення запропонованої форми. Зразок повідомлення

    Надана громадянами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

«ЗАКОНОДАВСТВО»     

 1. Закон України «Про запобігання корупції»
 2. Постанова Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року «Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунки державі, Автономній Республіці Крим, територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям»

«МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА РОЗ’ЯСНЕННЯ»

 1. Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції від 29 вересня 2017 року №839
 2. Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції від 11 серпня 2016 року №10
 3. Роз’яснення щодо спільної роботи близьких осіб
 4. Обмеження щодо одержання подарунків
 5. Обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування
 6. Розмежування понять «суміщення» та «сумісництво»
 7. Роз’яснення щодо конфлікту інтересів
 8. Роз’яснення законодавства у сфері захисту викривачів
 9. Роз’яснення щодо заповнення е-декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
 10. Роз’яснення про типові корупційні ризики у публічних закупівлях та рекомендації по їх усуненню
 11. Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

«РОЗПОРЯДЧІ ДОКУМЕНТИ»

 1. Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції від 17 березня 2020 року №102/20 «Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції»
 1. Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 року № 19 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій»
 1. Розпорядження Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Кривоозерській селищній раді
 1. Розпорядження Про затвердження Плану заходів щодо запобігання корупції в Кривоозерській селищній раді

«ОНЛАЙН-КУРСИ»

 1. Безкоштовна платформа «Prometheus»  www.prometheus.org.ua 
 2. Національна безкоштовна онлайн-платформа Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/
 3. Безкоштовна платформа ВУМ online, Відкритий Університет Майдану  https://vumonline.ua/courses/
 4.  Роз’яснення щодо заповнення декларації https://wiki.nazk.gov.ua/?cat=3