Звернення громадян

Про звернення громадян:

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

                        Г Р А Ф І К

проведення прямих телефонних «гарячих ліній» Кривоозерським селищним головою, першим заступником та заступниками Кривоозерського селищного голови  на 2022 рік

Посада, прізвище, ім’я та по батькові

Дні та години роботи «ГЛ»

Телефон

Місце проведення

Кривоозерський селищний голова

Бузінський Павло Григорович

2-й вівторок

з 9.00 до 12.00

2-42-23

Криве Озеро, Майдан Незалежності, 1

І поверх

Перший заступник

селищного голови

Підвисоцький Андрій Васильович

2-а п’ятниця

з 9.00 до  12.00

2-42-23

Криве Озеро, Майдан Незалежності, 1

І поверх

Заступник Кривоозерського селищного голови

Самотуга Олександр Валерійович

3-й четвер

з 9.00 до  12.00

2-42-23

Криве Озеро, Майдан Незалежності, 1

І поверх

Заступник селищного голови

Дурачевська Наталія Анатоліївна

2-й понеділок

з 9.00 до  12.00

2-42-23

Криве Озеро, Майдан Незалежності, 1

І поверх

           Протягом 2021 року до Кривоозерської селищної ради надійшло  149  звернень  від громадян, (надійшли поштою – 48, 101 – під час особистих прийомів).

           Всього в зверненнях порушено 150 питань, з них найбільше порушено питань 37 –  комунального та дорожнього господарства (щодо ремонту доріг, благоустрою територій селища та територій старостинських громад, вуличне освітлення та інші) 32 — сільського господарства (щодо встановлення меж присадибної земельної ділянки, виділення земельної ділянки та інші), 22 — соціального захисту (щодо надання матеріальної допомоги на лікування, надання гуманітарної допомоги та інші) та 19  освіти, виховання та навчання дітей (щодо подальшого функціонування дитячих садочків та шкіл району, щодо введення меню в закладах освіти по рекомендації Клопотенка). 

           З загальної кількості отриманих звернень, які надійшли до селищної ради вирішено позитивно – 37, надано роз’яснення – 102, направлено за належністю – 6 та залишилося на контролі – 4. 

          За 2021 рік селищною радою отримано звернень від жителів селищної територіальної громади – 62, від жителів 15 старостинських округів отримано 68 звернень, інші 19.

 Кількість звернень від громадян, які потребують соціального захисту та підтримки за  звітний період  складає 69.

Протягом 2021 року керівництвом Кривоозерської селищної ради проведено 48 телефонних «гарячих ліній» з такої ж кількості запланованих, та під час їх  проведення надійшло 3 звернення від громадян (щодо належного виховання дитини в сім’ї, земельних відносин та розчищення рову для стічних вод). 

            За звітний період питома вага звернень, розглянутих на особистих та виїзних прийомах селищним головою, першим заступником та заступниками селищного голови, складає 0,68% (всього звернень 149).

 

Головний спеціаліст сектору діловодства,

контролю та звернень громадян Кривоозерської

селищної ради                                                                                                      Наталія ТУРУНДА