Інструкторсько-методичне заняття з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2021 року.

02 березня 2021 року, у великій залі адмінбудинку відбулися інструкторсько-методичні заняття з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2021 року. Заняття проведено за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Самотуги Олександра Валерійовича, заступників військового комісара районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Козаченка Руслана Миколайовича та Архипова Віктора Володимировича, старостів та підбирачів довідкового та інформаційного матеріалів старостинських округів Кривоозерської селищної ради.

Працівники районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  детально зупинились на питаннях ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників у старостинських округах та виконання планового завдання з призову громадян України на строкову військову службу. Було наголошено на веденні карток первинного обліку, відповідальність за їх ведення, поданні відповідних повідомлень до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення з ним звірок та надання звітності, передбачених Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року №921. Також, в ході занять було обговорено порядок організації роботи з оповіщення  призовників та військовозобов’язаних, про їх виклик до призовної дільниці та забезпечення контролю за їх прибуттям.

В ході занять присутні отримали вичерпну інформацію з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2021 року, а також мали можливість з’ясувати окремі питання та отримати обґрунтовані відповіді на них.