Нарада з керівниками правоохоронних та контролюючих органів.

16 лютого селищний голова Павло Бузінський провів нараду з керівниками правоохоронних та контролюючих органів. Розглядалося широке коло питань: боротьба зі злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення нормального функціонування правоохоронних органів на території селища, розширення система відеоспостереження,  стихійна торгівля, здійснення підприємницької діяльності без належного оформлення, незаконна торгівля горілчаними виробами, сплата акцизного податку, техногенна та пожежна безпека в закладах соціальної інфраструктури селища та в приватному секторі, обстеження домогосподарств селища з метою проведення обліку тварин, стихійна торгівля на території селища, місця для паркування транспортних засобів.

У нараді взяли участь заступники селищного голови Підвисоцький А.В., Дурачавська Н.А., Самотуга О.В., секретар селищної ради Матвієць І.М., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Міц В.М., начальник Кривоозерського відділу Первомаської місцевої прокуратури Пахомов В.В., начальник сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліції №2 Первомайського РВП  ГУ НП в Миколаївській області Панчук В.А., начальник Кривоозерського районного сектору ГУ ДСНС України в Миколаївській області Гедзик С.І., начальник Кривоозерської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Кирилюк Т.Л., начальник Кривоозерського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Затхей Р.М.

В ході проведення наради було напрацьовано ряд заходів щодо наповнення бюджету селищної ради, зокрема було прийнято рішення про утворення робочої групи щодо виявлення резервів по наповненню бюджету, обговорено також питання встановлення додаткових камер відеоспостереження на території селища. Також напрацьовано механізм проведення обліку тварин в домогосподарствах та здійснення перевірок торгівельних закладів щодо дотримання карантинних обмежень. За результатами наради надано відповідні протокольні доручення та рекомендації.