Зустріч між апаратом Кривоозерської селищної ради та представниками Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.

12 березня 2021 року, відбулася зустріч між апаратом Кривоозерської селищної ради та представниками Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.

         Асоціація міст України — найавторитетніша в Україні недержавна організація, що представляє позицію та захищає права місцевого самоврядування, веде від імені громад діалог з Президентом, Верховною Радою, Кабінетом Міністрів та органами державної влади на всіх рівнях.

Представники АМУ залучені до розробки та реалізації реформи місцевого самоврядування, децентралізації фінансів та владних повноважень, секторальних реформ.

Консультанти Миколаївського РВ АМУ надають консультативну та методичну підтримку громадам області у процесі становлення та роботи органів місцевого самоврядування, формування бюджетів, місцевого і регіонального розвитку та у інших питаннях.

На зустрічі було висвітлено ряд питань а саме :

внесення змін в законодавство про місцеве самоврядування,

про опорні школи,

земельні питання,

щодо надання субвенції Центру надання адміністративних послуг, та ряд інших важливих питань. 

Селищний голова П. Бузінський зазначив що рішення щодо вступу Кривоозерської територіальної громади до Асоціації міст України буде розглядатися на засіданні Виконавчого комітету селищної ради та сесії.